Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams

Recommended Posts

• Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• GooD`MeN

1785

• b0r1ng

1260

• Epix

1125

• Nightmares^^

1060

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nu kāds sakars atkal tos + un - ?!

eu moshk luudzu neliekat man tos miinusus, taa jsu daudz vinji

Uķ, uķ. Varu saderēt, ka vadu auto krutāk nekā Tu vadi sievieti ((((:

Posted Images

šodien bij luste ieslēgt šito, nebūtu vējš, pie vidējā kādi +5km/h klāt http://www.endomondo...=feed_opengraph

betnu tā vel galīgi formā neesmu, pēc kāda mēneša būs jau labi.

Heh, gluži vai mans braucamgabals.

Tur kaut kāds veloceliņš iet līdz Jūrmalai?

Deadalive'a 9. kilometrā jau ir veloceliņš un tā līdz pašai Jūrmalai. Iet arī cauri tai, bet nepateikšu cik tālu.

Kàdam ir kāds zināms veļas mašīnu meistars?

ja nemaldos, vakar afro k-ko minēja, ka šai ir zināms māsķers. sazinies ar viņu.

Kas tas pa kakainu laiku šodien laukā? pat nevar zaļumos pasēdēt un aliņu ietriekt, kā pie 7dienas pienāktos :D

Jaunā Ala - WIN.

^^,

Kamīns, romaņķika, vietas arī daudz- nav pārbāzts un nav jātusē 30cm attālumā no blakusgaldiņa. Approved by Aphrodyte.

Vienīgi tagad būs ļoti jādomā par nākamo vīkendu - man kopš 18 gadu dzimšanas dienas svinēšanas bija gadskārtu tradīcija svinēt (vai sākt svinēšanu) Alā, bet šogad kaut kā nevelk uz svinībām. No otras puses, jaunā Ala liekas tik jauka.. Hmhmhm.

Jaunā Ala - WIN.

^^,

Kamīns, romaņķika, vietas arī daudz- nav pārbāzts un nav jātusē 30cm attālumā no blakusgaldiņa. Approved by Aphrodyte.

Vienīgi tagad būs ļoti jādomā par nākamo vīkendu - man kopš 18 gadu dzimšanas dienas svinēšanas bija gadskārtu tradīcija svinēt (vai sākt svinēšanu) Alā, bet šogad kaut kā nevelk uz svinībām. No otras puses, jaunā Ala liekas tik jauka.. Hmhmhm.

pag, ko? Kāda jaunā ala? Vecā ir ciet, vai otru alu atvēra?

Vakar sanāca atklāt sezonu Garciemā un novērot procesu, kad ūdens iztvaiko no pludmales smiltīm, sajūta kā pirtī: 20130511163115.jpg

Tu peldējies? Nu nejau, droši vien ūdens bija ledus auksts.. :o

Nu nejau pastaigājoties es atklātu sezonu, bet teikšu godīgi, peldēšana nebija ieplānota. Ūdens temperatūra ciešama, grādi 10, tikai ja aizpeldi metrus 100 no krasta un ienirsti dzelmē, jūti kā ķermenis kļūst stīvs.

No ībejā pasūtītām 5 lietām atnāca tikai četras. Sakontaktējos ar selleri, vai viņš vienu nav aizmirsis. Cik reāli ir liela iespēja, ka pastā tika nočiepta figņa no paciņas?

nu ja tur bija kaut kas vērtīgs tad iespēja ir lielāka nekā tu vari iedomāties :D