Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Novirzīsimies no mahaču un piderastijas tēmām.

Grasos drīzumā iegādāties kompi un stāvu dilemmas priekšā. Ņemt kādu gatavu kompīti vai likt pa detaļām? Ja kādreiz dārgāk sanāca ņemt gatavos veikalu variantus, tad kā ir tagad? Un vai ir iespējams atrast labu laptopu ar lielu ekrānu ( vismaz 17 collas ), spēles velkošām iekšām, normālu bateriju, dzīvotspējīgu ( nenomirs pēc gada ) un pie tam nekosmiskās cenās? Lets say līdz 500 latiem? Es te pētīju piedāvājumus internetā, bet nu mani māc tāda sajūta, ka esmu jau pāris gadus no aprites izmests un neko nesaprotu.

Ehh, atceros vēl gadus 4-5 atpakaļ kaut kādā mazā dievpamestā pokemonu projektā, mani solīja noķert liels, ļauns muskulis. Nostaļģiju uzdzina viss šis sviests :)

Link to comment
Share on other sites

15,6 izskatās pamazs, ja runājam par filmu un spēļu dzenāšanu - šobrīd pie viena tāda sēžu. Nu kas tur vēl standartā kaut kāds i5 procis, 6-8 gigi rama un kāds 1-2 gb videnes. Un droši vien ne HP ražojumu, pārāk slikta pieredze ar tādiem. Cik tāds agregāts šodien varētu bleķot? Negribas nopirkt kaut ko, kas pēc gada liksies nobrucis. Pārāk prasīgas spēles nedzenāju un proci drausmīgi nenoslogoju, bet nu ja pērku, tad pērku vienreiz, nevis katru gadu. Anglijā pārāk bieži internetā parakņāties nesanāk, bet vietējā pcworld bodē tās cenas liekas astronomiskas, bet paši kompīši - neuzrunā. Tāpēc tādu nebūt skici savam topošajam lapsim jau gribas laicīgi uzmest, jo jau ap maija sākumu vajadzētu iegādāties sev pašam kompīti.

Link to comment
Share on other sites

tu vienkārši nevari atļauties iPHONE!!!

Tas pat ir labi. Nav ko aizrauties ar mūsdienu masu kultūras "modes tendencēm" , jo šos iPhonus un citus tamlīdzīgos verķus(šeit domāts tos, kurus pērk tik krutuma pēc) savādāk nosaukt nevar. Maksā jau brenda dēļ.. pareizi arī atbildēja, ka telefonu izmanto sazināšanās funkcijai. Tie, kuri tiešām pērk tos glamūrverķus, gribot negribot ievelk sevi ķēdē - vienu dienu būs tev iPhone 5, bet te pēkšņi iznāks iPhone 6.. un ko darīt? Atkal jāpērk tas, un iPhone 5 liksies kaut kas vecs un nemoderns. Stick to good old mobile phones.. pofig kāds modelis - vecs, jauns..

Link to comment
Share on other sites

Tas pat ir labi. Nav ko aizrauties ar mūsdienu masu kultūras "modes tendencēm" , jo šos iPhonus un citus tamlīdzīgos verķus(šeit domāts tos, kurus pērk tik krutuma pēc) savādāk nosaukt nevar. Maksā jau brenda dēļ.. pareizi arī atbildēja, ka telefonu izmanto sazināšanās funkcijai. Tie, kuri tiešām pērk tos glamūrverķus, gribot negribot ievelk sevi ķēdē - vienu dienu būs tev iPhone 5, bet te pēkšņi iznāks iPhone 6.. un ko darīt? Atkal jāpērk tas, un iPhone 5 liksies kaut kas vecs un nemoderns. Stick to good old mobile phones.. pofig kāds modelis - vecs, jauns..

jap, tieši tā nekad nav teicis neviens cilvēks kas ir lietojis iphone, tikai paradoksālā kārtā tie kas nekad nav lietojuši iphone labāk zin, kam viņš ir un kam nav domāts, vajadzīgs utt.

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tas pat ir labi. Nav ko aizrauties ar mūsdienu masu kultūras "modes tendencēm" , jo šos iPhonus un citus tamlīdzīgos verķus(šeit domāts tos, kurus pērk tik krutuma pēc) savādāk nosaukt nevar. Maksā jau brenda dēļ.. pareizi arī atbildēja, ka telefonu izmanto sazināšanās funkcijai. Tie, kuri tiešām pērk tos glamūrverķus, gribot negribot ievelk sevi ķēdē - vienu dienu būs tev iPhone 5, bet te pēkšņi iznāks iPhone 6.. un ko darīt? Atkal jāpērk tas, un iPhone 5 liksies kaut kas vecs un nemoderns. Stick to good old mobile phones.. pofig kāds modelis - vecs, jauns..

nopērc kkādu galaxy s3, pēc gada lagos (androīds), nopērc ābolu 5, pēc 3 gadi nelagos (iOS), so, ja ne sūda nekā nesaproti no tehnikas (vismaz no mob. tel.), tad ej dirst!

Link to comment
Share on other sites

Tuubij tu pirms raksti dazreiz padoma, jo tavam tekstam varetu atrast tik daudz pret argumentus/pretiniekus, ka saskaitit nevaretu viena dienaa. Taapeec, ja neko nejedz no telefoniem, luudzu nadirs citiem, kuri nejedz tiehsi to pashu ko tu, un pasaule paliks labaka vieta :)

p.s. Es neko daudz nejedzu as well, lai ari pasham ir iphone un esmu loti pateicigs par vinu kaa telefonu, bet kolegi no IT departamenta par so augstak mineto tekstu iereca.

Link to comment
Share on other sites

Benčik, kolēģi ierēca, tāpēc, ka paši Androīdus lieto :) Tā tas ir, Androīds ātri vien pārvēršas par miskasti, nestabilāks par to OS ir tikai studenta finansiālais stāvoklis.

Link to comment
Share on other sites

http://m.tvnet.lv/article/458238

Who cares?

Protams, iphone maksā dēļ sava zīmola tik dārgi, kā arī iphonā man šķiet nav nekā tāda īpaša, lai viņu pirktu par tādu cenu... Jo paskatoties pēc visām statistikām SAMSUNG tomēr dominē par iphone,gan cenas, gan performancē, izņemot pārdošanas ziņā, kur šogad iphone atkal bija pirmā vieta... :(

Link to comment
Share on other sites

Who cares?

Protams, iphone maksā dēļ sava zīmola tik dārgi, kā arī iphonā man šķiet nav nekā tāda īpaša, lai viņu pirktu par tādu cenu... Jo paskatoties pēc visām statistikām SAMSUNG tomēr dominē par iphone,gan cenas, gan performancē, izņemot pārdošanas ziņā, kur šogad iphone atkal bija pirmā vieta... :(

Citur raksta, ka samsungam vēl nedaudz pietrūkstot, lai pārspētu iphone. Bet ja man būtu jāizvēlas starp Iphone vai Samsung, tad es ņemtu Samsungu.

Link to comment
Share on other sites

Jebaķ, es domāju, ko es esmu te pālī ierakstījis, izrādās, ka viens neoriģinālis ielicis tādu pašu avataru... Tā ir, ka tikai bildes skatās.

Visu mūžu lietoju Nokias, šobrīd ar iPhone 4S es nesaprotu, kā es tos mēslus varēju paciest. Nezinu cik labas ir jaunās Lumias, bet es savu pirkumu ne par gramu nenožēloju, vienīgie mīnusi, kas man traucē ir švakais aķis (Es esmu online cilvēks, nekad neslēdzu ārā i-netu, lielākoties jau dēļ whatsappa) un gribētos kvalitatīvas bildes arī sliktā apgaismojumā/tumsā, bet tas jau ir teju visiem telefoniem.

Link to comment
Share on other sites

Samsung pēdējais updeits ir vienkārši krimināls. Mans Galaxy S II sāk izvest no pacietības lēnā garā.

Tu joko? :) Manējam S2 pēc JB apdeita pazuda daži pretīgi gļuki, palielinājās veiktspēja un arī nedaudz baterijas laiks. Būtībā tagad esmu ļoti apmierināts, jo S2 bija man visatbilstošākais, gan cenas, gan lieluma, gan doto iespēju ziņā. Telefonu izmantoju zvaniem, īsziņām, soc.tīkliem un dažām spēlītēm.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...