Jump to content
GIGN Forum
Pallma

Nakts Riita Spams

Recommended Posts

Runa šeit it par to, ka tu runā tā, ka pa muti gribās iezvelt. nepazīstot cilvēkus brauc augumā tā , it kā esi šeit uz teiksim "vienlīdzīgām tiesībām"...

Viņam palika 16, tad jau palika wannabe gangsta.

• Like 1

Atvainojos.

Kam es braucu augumā?

Es tev neiešu tagad meklēt pa contentu konkrētos postus. Ja pats to neapzinies, tad man ir sliktas ziņas. Kādreiz nāksies iet no internetā ārā un tur par nepareizo vārdu var atlidot stilīgs hooks.

• Like 2

Dienas īpašais piedāvājums - nākamais posts, kas pēc degradācijas līmeņa būs līdzvērtīgs 5 iepriekšējiem postiem saņems 14 dienu atvaļinājumu.

Kaut ko ganjau var atrast. Vari pamēģināt izmantot mobīlo aplikāciju NotifyUs . Uztaisi filtru - saliec visu kas interesē un vieglāk būs čekot piedāvājumus.

Gign es davinu jums, zelta zivi tele 2, 10 eur vertiba. Ludzu ;)

Kods derigs tikai sodien: 8313492920201

kas lieto vēl kredītu?

Kāds dikti cepās, tik dikti, ka jau warnus mētā, uhuhuhu... Visi old-fagi baigi ieskābuši un šis teksts vispār klase - "it kā esi šeit uz teiksim "vienlīdzīgām tiesībām"... " , neredzu īsti, kurā vietā būtu rakstīts, ka tev ir tiesības ievemt te kaut ko vairāk, kā man, vai otrādi.

Ja acīm redzami esi tizls un paliec dusmīgs, lasot interneta komentārus, tad par tevi vienmēr iezviegs, samierinies :mIm:

• Like 2

Tev un pārējiem newfaggotiem vajadzētu saprast pašsaprotamu lietu - te nav kaut kāda ieskrietuve vai ziņu portāla komentāru sadaļa, bet daudzu gadu garumā izveidojusies komūna, kuras vidi jūs acīm redzot nejūtat. Tāpēc nav ko ņaudēt.

• Like 1

Es tev neiešu tagad meklēt pa contentu konkrētos postus. Ja pats to neapzinies, tad man ir sliktas ziņas. Kādreiz nāksies iet no internetā ārā un tur par nepareizo vārdu var atlidot stilīgs hooks.

Ja tu, apmelo mani, tā teikt, ka es kādam braucu augumā, un pats nevari atrast konkrēto postu, tad nahuj vispār par ko tādu ieminējies?

kāds niks sātana advokātam tagad? Uzmet man om es gribu ar tevi parunāt

Edited by B3NDE

Jo ilgāk skatos šo video, jo vairāk man spiež uz deniņiem un manī rodas mistiskas vēlmes izdurt sev acis. Šis ir viens no tiem video tipiem?

Reti pretīgs viģiks, zosāda un pretīguma sajūta uzmetās jau pirmajās 15 sekundēs. Eju lasīt Bībeli.

Visi sitie pedeja laika stridi kaut ko drusku pieriebusies. Abam pusem ir sava taisniba...

Jaunajiem ir gruti te ienakt, jo sava publika pieradusi pie saviem tekstiem/zemtekstiem. Jaunos uzreiz noliek lidz ar zemi.

Vecajiem patik te ienakt un palasit sev zinamu personu sarakstitos sudus (pa retam ir kas pratigs), un vecie pa siem gadiem ir izgajusi tik daudz jaunajiem (mazajiem) pamulkiem cauri, ja negribas aukleties ar ne vienu, pat neskatoties uz to ka varbut konkreta persona ir tiesam sakariga.

forši būs tad, kad cilvēki pārtaisīs to google deep dream sūdu un tas algoritms sāks meklēt nevis pēc suņu referencēm, bet, piemēram, pēc pupiem vai daiktiem. tas būs cool!