Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams

Recommended Posts

• Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• GooD`MeN

1785

• b0r1ng

1260

• Epix

1125

• Nightmares^^

1060

Top Posters In This Topic

Popular Posts

nu kāds sakars atkal tos + un - ?!

Uķ, uķ. Varu saderēt, ka vadu auto krutāk nekā Tu vadi sievieti ((((:

eu moshk luudzu neliekat man tos miinusus, taa jsu daudz vinji

Posted Images

Ranki sačakarēti dēļ ban waves. Es teiktu, ka tas nāk tikai par labu mm, jo ar laiku "nemākuļi" tiks izsvilpti ārā no augstajiem rankiem. Pēc tam viss būs kedā.

Par serveri - nekas jauns un zajebs griezt vienu un to pašu 2 gadus no vietas.

Man te tagad ar kaut kaadu e46 jaabraukaa, bet raada kā vajag radiatoru uzpildīti, OK, bet haubi nevar atvērt, sālonaa to klokji raustu, pie haubes raustu, bet nav reakcija nekāda nevar atvērt. Kas viņu tur tur un kā atvērt neizluižot haubi ar visām lampām?

Man te tagad ar kaut kaadu e46 jaabraukaa, bet raada kā vajag radiatoru uzpildīti, OK, bet haubi nevar atvērt, sālonaa to klokji raustu, pie haubes raustu, bet nav reakcija nekāda nevar atvērt. Kas viņu tur tur un kā atvērt neizluižot haubi ar visām lampām?

Visticamāk, ka trosīte ir izlekusi, no vietas, pie haubes atvēršanas mehānisma, tas ir, norauj kloķi, un tā klikšķa skaņa nav, kas parasti ir. Vari palūrēt, un ar skruģi pabakstīt, pakustināt to mehānismu, kamēr kaut kas notiek.

P.S.

Vari vai nu uzklonēt savā garažā jaunu trosītes galu, vai likt jaunu/lietotu iekšā. Jauna izmaksātu 25-30 eiro.

Edited by Wildcard

ik pa laikam startējot kompi cietas disks nelasās pāris reizes restartē un aiziet.

tā savādāk nekādu defektu cietajam nav, nebremzē - visas partīcijas arī strādā un kļūdas uz cietā diska neatrod.

kontakti, putekļi?

man viens ITekšņiks teica, ka jāsāk raudās un jaunam cietajam krāt, bet šis kā nebrūk tā nebrūk. Ik pa laikam parādās tā lasīšanas kļūda startējot tas arī viss.