Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu ir tā, ka es palīdzu vienam džekam atrast cilvēku, kuru tas džeks meklē, par ļoti slimiem tekstiem vērstiem pret vairākām sievietēm. Ir zināms, ka čalis staigā apkārt pa Youtube un raksta visādas slimas lietas. Pa lielam, šis kvalificējas, kā kārtējais interneta heiteris, bet cik noprotu, tur ir kas vairāk par parastu heitošanu. 
Varbūt kāds zin, kā izvilkt adresi caur no paypal epasta?

LyLYEv-QSpSXsnrKMs8lLg.png

@attach Noskaidrošu, vai ir zināma IP. Paldies.

edit2: IP diemžēl nebūs.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

original.png   plkst 00:00 gign pub serveris.... šāds prieks uz nedelu maksa 15 eiro. Varbut kadam ir lieka kapeika un var pacelt atpakal gign.... panemu pa 1.50eiro uz 8 stundam... slinkums stastit ka tas darbojas... Isuma kad noperc boostu serveri iemet masterliste , kura ir tukstosiem cs klientu un tie spiezot internet  CS.ā izmet serveri pirmo jebkura pasaules nosturi.   

SĪKĀK http://cs-boost.com

Edited by struncis112
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

es īsti necenšos, es vienkārši nodarbojos ar tādu pašu sūdu kā pirms tam. Atšķirība tikai tāda, ka toreiz cilvēki spēlēja cs un nāca uz šito lapu, tagad tas vairs nav vajadzīgs, jo csu reti kurš spēlē.

Link to comment
Share on other sites

Aptauja par e - Sportu!

Sveiki, cienījamie Gign foruma lietotāji!

Es studēju Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultitātes Socioloģijas bakalaura programmā 2. kursā. Mācību nolūkā veicu pētījumu par “e-Sporta ienākšana Latvijā”.
Tā kā šis ir spēļu forums un esam pietuvināti e-sportam, vēlējos noskaidrot Jūsu viedokli izveidotajā aptaujā. Aptauja ir anonīma un iegūtie rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā. Anketas aizpildīšana aizņems ne vairāk par 5 minūtēm.

Aptaujas linkshttps://webanketa.com/forms/68t34c9n6wqkcrb3cmr3jck4/ 

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Es nesaprotu, kur visi aktīvisti pazuduši? Visi tik tiešām ir apbērnojušies un pie ķēdes piesaitēti? Okej es saprotu ir citas jaunas spēles ko spēlēt, vai arī ir citas intereses,kāds varbūt tikai tagad nevainību zaudējis...Bet visi tak mēs buhājam vai tik tiešām nepietiek drosmes, kaut ko ieskricelēt aiz cieņas pret veco labo gign? Nu tad lūdzu... Man jau pāris litri ali ir māgā,manā dzīvē nekas daudz nav mainījies...Alko eleksīrs, bez TĀ nekādi... It kā 1nu brīdi biju atkal plānojis mest malā šmigu un sākt sportot, bet tad nāca apgaismības stunda, ka no manis jau vairs nekāds sportists nevar sanākt...Nu šoreiz vismaz 17dienas sausais likums tika uzstadīts līdz Hockey Chempim , kur bez 'shmigas isti nevar iztikt....Nu tad tagad esmu pratigi atsaaacis plinteet... Starp citu 17dienu laikaa bez alus zaudeju aptuveni 6kg no svara... Taa kaa laikam esmu tieveshanas dietas magjisko recepti atradis...Jaasak kaa ir, smago arteleriju neesmu jau labu laiku garshojis un iisti laikam arii neprasaas...Lab izskataas man apnika garumziimes spiest..Tas nozimee ka jabeidz! Varbuut veel kaads forshs kadrs pastaastiis kaa iet un kas notiek! Starp citu nu jau CS 1.6 max 1-2reizes menesii uz kadu stundinju sanaak tikai uzdriceleet! OVER AND OUT!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, GooD`MeN said:

Es nesaprotu, kur visi aktīvisti pazuduši? Visi tik tiešām ir apbērnojušies un pie ķēdes piesaitēti? Okej es saprotu ir citas jaunas spēles ko spēlēt, vai arī ir citas intereses,kāds varbūt tikai tagad nevainību zaudējis...Bet visi tak mēs buhājam vai tik tiešām nepietiek drosmes, kaut ko ieskricelēt aiz cieņas pret veco labo gign? Nu tad lūdzu... Man jau pāris litri ali ir māgā,manā dzīvē nekas daudz nav mainījies...Alko eleksīrs, bez TĀ nekādi... It kā 1nu brīdi biju atkal plānojis mest malā šmigu un sākt sportot, bet tad nāca apgaismības stunda, ka no manis jau vairs nekāds sportists nevar sanākt...Nu šoreiz vismaz 17dienas sausais likums tika uzstadīts līdz Hockey Chempim , kur bez 'shmigas isti nevar iztikt....Nu tad tagad esmu pratigi atsaaacis plinteet... Starp citu 17dienu laikaa bez alus zaudeju aptuveni 6kg no svara... Taa kaa laikam esmu tieveshanas dietas magjisko recepti atradis...Jaasak kaa ir, smago arteleriju neesmu jau labu laiku garshojis un iisti laikam arii neprasaas...Lab izskataas man apnika garumziimes spiest..Tas nozimee ka jabeidz! Varbuut veel kaads forshs kadrs pastaastiis kaa iet un kas notiek! Starp citu nu jau CS 1.6 max 1-2reizes menesii uz kadu stundinju sanaak tikai uzdriceleet! OVER AND OUT!

@GooD`MeN 1) Liela daļa sēž Discorda GIGN kanālā 2) Otra daļa sēž whatsapp grupas čatā

Link to comment
Share on other sites

karstums beidz nost,  bet izbaudu,

apbērnojies esmu, un pēc 2 mēneši būs vēlviens :D

pie pc max 30 min pa dienu sanāk.

esmu pārgājis tikai uz vīnu.

darbs daudz, laika maz, viss super :D

sapņoju par laikiem kad brīvais laiks bija jūrām, jāgaida kad bērni paaugs.

kas par whatsapp group ?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...