Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es jautāju konkrētus, zināmus variantus, par cenu var minēt klāt, ja ir zināms. Diez vai visi ir ļoti labi vadītāji, arī dāargie, piemēram, Sipeniece un Grigalis, lai arī dārgi un it kā forši, kāzās man kā vadītāji neliekas saistoši.

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Nightmares^^ said:

Tātad ņemot vērā spēli tukšie kvouti, nekas prātīgs iesakāms nav.

Ja kādam tas ko palīdz, budžets, nu ap 500 mūsu naudām, +/-

 

 

 

Ohhhhh...Izklausaas labi :) Es varetu novadiit pasakumu :D Ir daudz spēles padomā,domāju ka 00:00 visi jau gulēs :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ok. Ja tomēr neatrodas atrast, tad varu ieteikt foršus organizatorus. Man personīgi patika, varēja just organizatorisko pirkstu, ka viņi tiešām kontrolē situāciju, dodot slepenos mājienus kur, kad un kas jādara. Cena, ja nemaldos bija 300 vai 350e par pusdienu (no vietas, kur notiek ballīte līdz mičošanai.). Ja kas PM.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vairs te neko nevar saprast ar šito moderno ādiņu.

 

Te noteikti kaut kur mētajas diskusija, par ko Rīgas pašvaldību vēlēšanās jābalso, tāds kā melnais saraksts (kā senās dienās sakarā ar Saeimu).

Link to comment
Share on other sites

Skumīga tā sarakste te, tik pat cik mana balss par Bondaru. Lai dieviņš nedod viņam sirmus matus atsēžot ar lielajiem puikām.

 

Kā parasti visi dzīvnieciņi, kalniņi un kārklu vācieši gūst punktus no manis. Īpaši trekns pluss Tālim Biezajam, ja kaut ko neiebazīs sev kabatās no mūsu naudas, būšu nemanāmi satriekts.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...