Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Skaidrs, tad tā varētu būt problēma, jo pēdējo 6 mēnešu laikā ir bijis ātrais kredīts. Varbūt ir kādi kreditori, kuri tam nepievērš tik lielu uzmanību?

Muļķības! JA pat Tev ir 10mit ātrie kredīti , bet normāli ienākumi un nav kavētu maksājumu, CITADELE DOD! Arī ja pirms gada esi bijis melnajā sarakstā, naudu dod, jautājums tik cik daudz vajag, un automātiski ,ja nēesi pārāk tīrs, tev gada procentu likme ir vienīgi palielāka! Pārbaudīt! SEB/ SWED atkrīt, ja bijis kāds ātrais! BIG BANK arī dod, bet tur procenti vienkārši MEGA! Vienīgi auto-līzings BIG BANK ir OK!

Link to comment
Share on other sites

Parasti jau bērnus kristī tādā vecuma, ka viņiem dziļi poh.

Krustiņu parasti dāvina ģimene, vecvecāki vai krustvecāki.

Karoti gadījumā nedāvināja saistībā ar dzimšanu vai 1. gada vecumu?

Katrā ziņā mans ieteikums dzimšanas dienas dāvana x2 un būs okej.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu nauda ir nauda, tā jau visur it kā der, bet tur tāds svinīgs pasākums ar visādām tur tradīcijām, šķiet, ka vajadzētu kaut ko "īpašu", bet laikam jau aploksne ir un paliek aploksne. Vai nu jāizštuko mazā pūra lāde ar sīceni :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Viss ir zajebis - nesmird; nav noguruma sajūtas; lētāk; var veipot telpās (privātīpašumā that is) vai auto pie sarkanā; ir sajūta, ka esi uzpīpējis; vafelē nevelk uz vēmienu. Pāriet uz veipu var tikai tad, ja pats to vēlās/ saņemās. Ja pazūd motivācija, tad atgriezīsies pie cīgām, kā es to izdarīju 2x. Nepērc lētos sūdus, lol nau vērc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pāriet uz veipu var tikai tad, ja pats to vēlās/ saņemās.

Kāpēc? Kaut kas tomēr nav tik forši? Es līdz šim tik kaut kādus lētā gala biju mēģinājis, nevisai patika. Šodien cerams tikšu izmēģināt labāku aparātu.

Kur pirki?

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc? Kaut kas tomēr nav tik forši? Es līdz šim tik kaut kādus lētā gala biju mēģinājis, nevisai patika. Šodien cerams tikšu izmēģināt labāku aparātu.

Kur pirki?

Nav īsti tas "throat hit", jeb sajūta rīklē kā smēķējot tabaku, tāpēc pirmās dienas pārejot no tabakas ir bik lomkas, pēc tam pierod un viss OK. Vismaz man. Vēl tur ir vesela zinātne ar šķidrumiem un iztvaicētāju temperatūrām utt. Galvenais neņemt lētās elektroniskās cigaretes, jo tās ir ... un sabojās priekšstatu par pasākumu kā tādu. Skaties, lai akumulatora ietilpība nebūtu maza, vēlams virs 2000 mAh, savādāk varēsi lādēt arī pa dienu.

Šķidrumi, kur ir vairāk propilēnglikols, dod jūtamāk pa rīkli, savukārt tie, kur vairāk glicerīns taisa foršāku, biezāku dūmu, bet rīklē jūtas mazāk.

Joprojām zinātnieki strīdas par to, kas kaitē vairāk, bet vismaz es, kad vēl lietoju nikotīnu un dūmus/tvaiku, veipojot jutos krietni labāk, nekā kūpinot tabaku.

Edited by kRi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...