Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Man nepatīk kost. Vienu reizi gadījās nedaudz psihanuta dāma un visas lūpas bija sakostas. Manas lūpas. Bet jā, par žņaugšanu biju pārsteigts. Krietni pārsteigtāks par meitenes kuņģa satura iztukšošanu uz manis pēc šāviena mutē.

Anyway, šodien man kaut kā viss pie dirsas. Salidojums jopt.

Vajadzēja būt bildei ar stūri lai redz auto marku. Nemāki bildēties.

Vaij cik sen te nebija būts. :)

Link to comment
Share on other sites

vakar intereses pec nokacaju tf2, bet afigel ka visi latviesu serveri stav tuksi. kads vel spele to aizvesturi, un ja spele, tad kur? tf2 tomer tada spele kur 50% speletprieka veido komandas sazina utml. figna

un kads ir saskaries ko sitadu? http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/lenovo_ideapad_yoga_500_14_i5_black

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Ame, ja Tu pa Londonu vēl arvien ņemies un gribi rīt no rīta būt pirāts (iedzert rumu), tad padod ziņu.

Es dzīvoju Mančesterā un esmu bārmenis koteiļu bārā. Esmu ieinteresēts cilvēku viedokļos, ko sauc par labu kokteili, jo manas domas nesapas ar manu kolēģu un cenšos atrast iemeslu kāpēc. Viens no iemesls varbūt tāpēc, ka esmu no LV.

Jebkurā gadījumā, ja kāds GIGN'ietis grib atbraukt ciemos, droši raksta. Man ir vieta, kur izmitināt. :)

Link to comment
Share on other sites

Te gadījumā nebija kādi zinātāji par to, kur zagtu auto varēja uzmeklēt? Izklausās pasakaini, bet liekas, ka kaut kas uz to pusi te reiz tika apspriests.

Māsai nospēra auto :/ te bija links

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Te gadījumā nebija kādi zinātāji par to, kur zagtu auto varēja uzmeklēt? Izklausās pasakaini, bet liekas, ka kaut kas uz to pusi te reiz tika apspriests.

Māsai nospēra auto :/

Auto jau sen būs Lietuvā vai Igaunijā uz izjaukšanu ies, tālāk pārdos detaļās , ja nav kāds spēšal pircējs...

P.s. bet jautājums tāds, kpc šitādām glaunam auto nav tā gps izsekošana vai ka vinj tur sauc ielikta??? ja jau šitādu var atlauties... kredītu jūra :D

P.s.s. Pārliecināties divreiz vai mašīna tiešām ir aizslēgta.....

P.s.s.s.s.s.s.s.s.s.s.s PRIECĪGAS LIELDIENAS :)

Edited by Oddish
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auto jau sen būs Lietuvā vai Igaunijā uz izjaukšanu ies, tālāk pārdos detaļās , ja nav kāds spēšal pircējs...

P.s. bet jautājums tāds, kpc šitādām glaunam auto nav tā gps izsekošana vai ka vinj tur sauc ielikta??? ja jau šitādu var atlauties... kredītu jūra :D

P.s.s. Pārliecināties divreiz vai mašīna tiešām ir aizslēgta.....

P.s.s.s.s.s.s.s.s.s.s.s PRIECĪGAS LIELDIENAS :)

jo ir casco un var gulet mierigi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

GPS izsekošanu reti kad kāds pats liek uz savu galvu. Parasti to liek tad ja to prasa apdrošinātājs.

Apdrošinātāju skatījumā, šāds auto nav nekas "mega" un viņam 100% pietiek ar signalizāciju, vai sliktākajā gadījumā papildus imobilaizeri.

KASKO noteikti bija - ja nebija, tad es pat nejūtu līdz, ka auto aizdzina. Tādam auto nepirkt KASKO būtu neprāts :D Pašrisks 5-10% un tapēc ganjau grib atrast lai nebūtu jāšķirās no kādiem 3k.

Link to comment
Share on other sites

GPS izsekošana nemaksa tik dārgi, plus tagad var uzlikt tik krutas signalizācijas, zem 1000, kas uz šāda auto vērtības nebūtu nekas traks, pat mēģinājums atvērt durvis vai jebko jau tiktu ziņots tev uz mobilo un visur citūr, un citi zaļi zili brīnumi, ja tik vērtīgai mašīnai nepadomā par drošību tad paši vainīgi,,,,

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...