Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

eueueue,

tankeri, kādu avataru esmu nozadzis? :) Ja tu par šo foruma avataru tad viņš man jau no 09(??) gada?

Tākā ja esmu nozadzis kautko, es atvainošos tavā priekšā, bet ja nē, tad kšs.

P.S. man patīk gari rakstīt un, kad man gari atbild tākā plusiņš Jeyrazzam :)

Edited by #wL.Media
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, kāds varētu pateikt kā atbrīvoties no nevēlami uznirstošām jaunām cilnēm chrome browserī, nevaru normāli ieiet nevienā lapā vai nospiest kādu vietu, ka atveras citas random nevēlamas lapas. Labi itkā mcafee antiviruss bloķē viņas, bet nepietiek tas ka steamā arī tās lapas veras vaļā un pat spēlējot csgo atveras lapa kuru es pat nevaru atrast kur viņu izslēgt un fonā skan tikai debīla reklāma.

Visu google izmeklēju neko neatradu.

Ir kāds sakarīgs variants, ne pārinstalējot operētāj sistēmu?

Varbūt jāmaina antivīrus?

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, kāds varētu pateikt kā atbrīvoties no nevēlami uznirstošām jaunām cilnēm chrome browserī, nevaru normāli ieiet nevienā lapā vai nospiest kādu vietu, ka atveras citas random nevēlamas lapas. Labi itkā mcafee antiviruss bloķē viņas, bet nepietiek tas ka steamā arī tās lapas veras vaļā un pat spēlējot csgo atveras lapa kuru es pat nevaru atrast kur viņu izslēgt un fonā skan tikai debīla reklāma.

Visu google izmeklēju neko neatradu.

Ir kāds sakarīgs variants, ne pārinstalējot operētāj sistēmu?

Varbūt jāmaina antivīrus?

Paldies

adblock?

Link to comment
Share on other sites

Bija pašam jāpalīdz vienam cilvēkam atbrīvoties no šiem popup sūdiem, izrādās ka mistiskā veidā bija uzinstelējis to sūdu. Neatceros kā viņu sauca, bet ja tu apskaties uz tām reklāmām kuras lec ārā tur ir jābūt nosaukumam no kurienes nāk un vienkārši izdzēs to appu control panelī, pašā browserī nemaz nekas nebija jādara. Nezinu vai runājam par vienu un to pašu lietu bet izklausās identiski.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...