Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

visi jau pamanijusi, ka cs apdeitaa ir paradijusies replay funkcija, loti noderiga funkcija, kas tikai spilgti lauj speletajiem saprast, ka cs totali smird. tatad pasniedzu jums savu skatijumu kapec cs smird un smirdes vel kadu laiku. Situacijas apraksts, iztiru midu, defaa skrienu no mida uz B, protams zurka iesedies pie B vartiem aiz kastes(ja, pats vainigs, ka neparbaudiju) un pamaniju tikai pecdeja mirkli, kas nebutu nekas traks, bet replay funkcija paradija to, ka spele smird. Redzamaj attela ir situacijas ilustrejums, merkjitis protams ir ct AUG, melnie punkti ir apmeram kaa lodes lido saujot burstaa(un vins beera kaa totals bots). Sarkanais punkts ir ta viena vieniga lode, kas trapija man galva, KADA SAKARAAA? :D

http://www.bildites....ssdr6762yp0.jpg

aizmirsu pateikt, ka AUG merkji bija pievilcis un replay skatoties, es pat tuvu tam merkjim nebiju

Edited by Epix
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izdomāju nokačāt JC3, spēle iet plūstoši, nekas nereaustās nevienā brīdi, bet ik pa laikam skaņa tā ieķeras, tā kā atkārojas, hvz kas tur ir. Kamēr skaņa pisās (max 2 sec remix), spēlē viss iet uz priekšu bez problēmām.

Any solušons ?

Edited by xZbits
Link to comment
Share on other sites

Izdomāju nokačāt JC3, spēle iet plūstoši, nekas nereaustās nevienā brīdi, bet ik pa laikam skaņa tā ieķeras, tā kā atkārojas, hvz kas tur ir. Kamēr skaņa pisās (max 2 sec remix), spēlē viss iet uz priekšu bez problēmām.

Any solušons ?

Nopērc spēli - neraustīsies.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ir nopirkta.

Nevermind, pus stundu paspēlēju, it kā viss čotka. Mošk ar pc vai austiņām kkas bija. -- Tomēr nē, ar tačku izbraucot cauri katram piektajam čekpointam, tā skaņa noskan 3x, ar tādu echo efektu.

Jauna šaize, kas tikai tagad sāk krist uz nerviem, bet ir jau labu laiku. Zem win10 ikonas uz desktopa ik pa laikam resetojas. Googlē pirmie linki risinājumu nepiedāvā.

Edited by xZbits
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mikrouzņēmumā nodokļus maksā no apgrozījuma, tāpēc tur baigi nevajag iespringt uz bruto un neto, bet nu labi, tie ir 9 %. Algā darbiniekam var izmaksāt līdz 720 eiro mēnesī (tas ir uz rokas), kas sanāk kaut kādi 800 esi nopelnījis uz papīra. Ja grib izmaksāt virs 720 eiro, tad tai summai, kas ir pāri 720 ir paaugstināts nodoklis, laikam 20 %, kā arī gada beigās tiek atņemts MU statuss. No tiem nieka 9 %, ko esi samaksājis nodokļos, 65 % aiziet sociālajiem, kas ir pavisam niecīga summa, tāpēc MU bezdarbnieka pabalsts ir zems, vismaz tā vajadzētu būt. Tā ir mana teorija - piezvani un pajautā Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūrai, tas Tev aizņemts 5 minūtes! :)

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mikrouzņēmumā nodokļus maksā no apgrozījuma, tāpēc tur baigi nevajag iespringt uz bruto un neto, bet nu labi, tie ir 9 %. Algā darbiniekam var izmaksāt līdz 720 eiro mēnesī (tas ir uz rokas), kas sanāk kaut kādi 800 esi nopelnījis uz papīra. Ja grib izmaksāt virs 720 eiro, tad tai summai, kas ir pāri 720 ir paaugstināts nodoklis, laikam 20 %, kā arī gada beigās tiek atņemts MU statuss. No tiem nieka 9 %, ko esi samaksājis nodokļos, 65 % aiziet sociālajiem, kas ir pavisam niecīga summa, tāpēc MU bezdarbnieka pabalsts ir zems, vismaz tā vajadzētu būt. Tā ir mana teorija - piezvani un pajautā Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūrai, tas Tev aizņemts 5 minūtes! :)

Tieši šo biju dzirdējis un vajadzēja pārliecināties. Nu jā, ir 720 oficiāli, pārējais naļikā, tas nozīmē ka no tiem oficiālajiem 720 nekas prātīgs uz bp nesanāk. Paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Ir tada lieta tiku apzagts caur paypal, man bija paypal savienots ar bankas kontu, un tagad skatos bankas izrakstu tur caur paypal tikusi veikti maksajumi. Sava paypal konta ari vairs netieku.

Zvanniju swedbankai sie saka ka nevar atcelt darijumu vairs, man konta ta zagta nauda radas ka rezerveeta, konta izraksta, kads ir pircis steam speles par labu naudu.

Aizrakstiju ari paypalam paskaidrojot visu situaciju kas un ka.

Kads varetu palidzet ar padomu ko darit sada situacija?

Link to comment
Share on other sites

Sazinies ar PayPal un uztaisi unauthorized payment claim, ja viņi piefiksēs ka kāds cits ir iegājis tavā kontā (cita lokācija) un veicis tevis neapstiprinātu maksājumu, viņi uztaisīs refund uz kontu no kura tika veikts maksājums. Tev paveicās ka naudu ņēma no bankas kontu nevis paypal balansa. Banka > PayPal, respektīvi 99% gadījumu PayPal atgriezīs naudu ja kāds ielauzās tavā kontā un veica maksājumus no piesaistītā bankas konta.

Source: Ir sanācis bieži runāties ar PayPāli un cīnīties ar chargebackiem tūkstošiem eur vērtībā.

Link to comment
Share on other sites

Sazinies ar PayPal un uztaisi unauthorized payment claim, ja viņi piefiksēs ka kāds cits ir iegājis tavā kontā (cita lokācija) un veicis tevis neapstiprinātu maksājumu, viņi uztaisīs refund uz kontu no kura tika veikts maksājums. Tev paveicās ka naudu ņēma no bankas kontu nevis paypal balansa. Banka > PayPal, respektīvi 99% gadījumu PayPal atgriezīs naudu ja kāds ielauzās tavā kontā un veica maksājumus no piesaistītā bankas konta.

Source: Ir sanācis bieži runāties ar PayPāli un cīnīties ar chargebackiem tūkstošiem eur vērtībā.

Sazinājos ar Paypal caur unauthorized client, jo netieku kontā, izskaidroju visu situāciju, sakopēju visus bankas izraksta pirkuma datus, atnāca auto mail no viņiem ka 24h laikā atbildēšot, nu es ceru ka atgriezīs naudu jo sanāk ka man ir uzlauzts tas paypal jo netieku viņā iekšā.

Nāksies arī laikam bloķēt swedbankas kontu jāver būs cits konts vaļā, jo sazin vēl kas tiks izdarīts, ko līdz ienāks kāposts kontā.

Paldies par 99% mierinājumu, es jau biju atmetis cerības, un domas par ziemīšu svinēšanu home alone..

Link to comment
Share on other sites

Bet kā tu nevari tikt savā kontā? PayPal kontam taču ir piesaistīs ēpasts, secret question, utt.. tu gribi teikt ka viņi no tevis kaut kā daūja visu to info lai tu pat kontā nevarētu tikt?

Nu es nezinu, uzspiežot ''forgot pw'' ierakstu ka nezinu pw, iemetu saveu epastu, un aizpildu botcode, uzmetās: We couldn't find your email address. Please try again or select I don't know what email address I used.

Nezinu ka kāds var uzlauzt to visu, jo neesmu nekur metājies ar kontakt info.

ēpasts ir piesaistīts, epastā ieejot, nav nekādu ziņu ka būtu veiktas kādas izmaiņas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...