Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kāds zin labu auto salona tīrīšanas līdzekli, kurš varētu iztīrīt asins traipus uz bagāžnieka paklāja kas ir virsū zapaskai?

Asinis nav cilvēka bet gan dzīvnieka, tas tā priekš gign detektīviem lai nerodas aizdomas, ka esmu kādu noslaktējis :D

Link to comment
Share on other sites

Kāds zin labu auto salona tīrīšanas līdzekli, kurš varētu iztīrīt asins traipus uz bagāžnieka paklāja kas ir virsū zapaskai?

Asinis nav cilvēka bet gan dzīvnieka, tas tā priekš gign detektīviem lai nerodas aizdomas, ka esmu kādu noslaktējis :D

auto glym. viņiem ir vairāki produkti, atkarībā, ko vēlies tīrīt. pats lietoju šampūnu un pulējamo līdzekli - nekas labāks iepriekš nav lietots. ar turtle nesalīdzināms.

https://www.google.co.uk/search?q=autoglym&oq=autoglym&aqs=chrome..69i57j0l5.2034j0j7&sourceid=chrome&es_sm=122&ie=UTF-8

Link to comment
Share on other sites

Kāds zin labu auto salona tīrīšanas līdzekli, kurš varētu iztīrīt asins traipus uz bagāžnieka paklāja kas ir virsū zapaskai?

Asinis nav cilvēka bet gan dzīvnieka, tas tā priekš gign detektīviem lai nerodas aizdomas, ka esmu kādu noslaktējis :D

Gde Vadik?

Link to comment
Share on other sites

Par to e-Sports video:

"Kā redzam, pasaulē cilvēki ir gatavi maksāt naudu, lai skatītos, kā citi spēlē."

It kā tas būtu kaut kas jauns. Pēc viņu sacītā mēs saprotam, ka futbola u.c sporta arēnās par biļetēm maksāt nevajag un paši iet spēlēt. Skatītāju tur nav un nekad nav bijuši.

"Spēlētājiem ir nepieciešams labas izšķirtspējas monitors 200-300€ vērtībā."

Viņi to pateica tā, it kā bez tā kontru nemaz nevar uzspēlēt. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

"Spēlētājiem ir nepieciešams labas izšķirtspējas monitors 200-300€ vērtībā."

Viņi to pateica tā, it kā bez tā kontru nemaz nevar uzspēlēt. :rofl:

Пацан продавец от бога. УЧИСЬ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Par to e-Sports video:

"Kā redzam, pasaulē cilvēki ir gatavi maksāt naudu, lai skatītos, kā citi spēlē."

It kā tas būtu kaut kas jauns. Pēc viņu sacītā mēs saprotam, ka futbola u.c sporta arēnās par biļetēm maksāt nevajag un paši iet spēlēt. Skatītāju tur nav un nekad nav bijuši.

"Spēlētājiem ir nepieciešams labas izšķirtspējas monitors 200-300€ vērtībā."

Viņi to pateica tā, it kā bez tā kontru nemaz nevar uzspēlēt. :rofl:

psc man ira gaming kresls vel un es ritigi visus ownoju csaa. No vecakiem paprasiju naudu ka citi sikie csgo ta dara xddd

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...