Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Palūri ss'ā, sliņķi

ēēēm, ir cilvēki, kuri pirms pārdošanas piedāvā draugiem vai kāds nezin kam varētu vajadzēt un tad ieliek ss, gudriniek.

Forumā ir čupiņa jūzeru, kuru postus var pilnīgi droši nelasīt. Wildcard ir viens no viņiem.

Izlasot viņa title virs avatara, es arī to sapratu.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Pusdzīvais, pastāsti man kāpēc ssā ir tik maz 200 nissanu? tas ir palicis kā retums? Es jau kuro nedēļu rakājos pa ss.lv un neko jēdzīgu nevaru atrast

p.s. Tur stāv viens skaistulis pa 8k :D

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Neesmu speciālists, bet cik atceros..pirms pāris gadiem, kad uzkrita tas 200to nissanu bums, tad visi viņus ķēra, kāva skrūvēja..skrūvēja..skrūvēja.. un tagad, laikam, ir tas kas ir palicis pāri :D

edit: Vismaz Liepājā tā bija. Ordii pat bija, ja nemaldos.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Viņi jau paliek ļoti reti. Nekad jau nav viņš bijis baigi populārs. pirms pāris gadiem vnk cena vel bij salīdzinoši salda, tāpēc pāris paķēra. bet, kad saprot, kāds kosmoss aiziet detaļās, tad atmet ar roku :D

man ar uznāk ik pa laikam vājuma mirkļi un gribu pārdot, bet tad ielieku pilnā boostā (1.1 bar, vairāk nevar šim sprauslām, ~160km/h) 3šo uz dienvidu tilta un viss ir gerai :D

Boring, visi kuzavi jau ir retums.

Link to comment
Share on other sites

Forumā ir čupiņa jūzeru, kuru postus var pilnīgi droši nelasīt. Wildcard ir viens no viņiem.

Tu ieņēmi galvā dažus manus troll postus, redzesloks... :superlol:

P.S.

Dzēst postus nav jauki.

Edited by Wildcard
Link to comment
Share on other sites

var redzēt ko spaiss nodarijis jaunatnei

khe khem.

Nodarījis*

Ierunājās, inteliģentais donalds daks..

P.S. Man pirmstam piepisās, ka izsakos arī angliski, toties jūs, turpinat izteikties krieviski.

Is this real life?

Is this just fantasy?

Edited by Wildcard
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...