Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ranki sačakarēti dēļ ban waves. Es teiktu, ka tas nāk tikai par labu mm, jo ar laiku "nemākuļi" tiks izsvilpti ārā no augstajiem rankiem. Pēc tam viss būs kedā.

Par serveri - nekas jauns un zajebs griezt vienu un to pašu 2 gadus no vietas.

Link to comment
Share on other sites

Man te tagad ar kaut kaadu e46 jaabraukaa, bet raada kā vajag radiatoru uzpildīti, OK, bet haubi nevar atvērt, sālonaa to klokji raustu, pie haubes raustu, bet nav reakcija nekāda nevar atvērt. Kas viņu tur tur un kā atvērt neizluižot haubi ar visām lampām?

Link to comment
Share on other sites

Man te tagad ar kaut kaadu e46 jaabraukaa, bet raada kā vajag radiatoru uzpildīti, OK, bet haubi nevar atvērt, sālonaa to klokji raustu, pie haubes raustu, bet nav reakcija nekāda nevar atvērt. Kas viņu tur tur un kā atvērt neizluižot haubi ar visām lampām?

Visticamāk, ka trosīte ir izlekusi, no vietas, pie haubes atvēršanas mehānisma, tas ir, norauj kloķi, un tā klikšķa skaņa nav, kas parasti ir. Vari palūrēt, un ar skruģi pabakstīt, pakustināt to mehānismu, kamēr kaut kas notiek.

P.S.

Vari vai nu uzklonēt savā garažā jaunu trosītes galu, vai likt jaunu/lietotu iekšā. Jauna izmaksātu 25-30 eiro.

Edited by Wildcard
Link to comment
Share on other sites

ik pa laikam startējot kompi cietas disks nelasās pāris reizes restartē un aiziet.

tā savādāk nekādu defektu cietajam nav, nebremzē - visas partīcijas arī strādā un kļūdas uz cietā diska neatrod.

kontakti, putekļi?

man viens ITekšņiks teica, ka jāsāk raudās un jaunam cietajam krāt, bet šis kā nebrūk tā nebrūk. Ik pa laikam parādās tā lasīšanas kļūda startējot tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...