Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Forša dziesma,pavisam vnk un kādu labu laiku jau visos radio topos skan, atgādināja kaut ko no Calvin Harriss... Džeks modelis kā no Žurnāla vāka! Ne es to izlēmu ,bet palasi komentāros sieviešu komentus, visas maz vai kūst! Un šoviņš uz pārējo fonu atmiņā paliekošs... Protams, ja viņam kāda kustība būtu aizmirsusies vai nolažojis tad priekšnesums būtu izgāzies, bet tā viss atstrādāts līdz pēdējam! Ja būtu Poļina vinnējusi, nebūtu pārsteigums! Emocionāli pārpildīta , dzied par 1miljona vientuļām bērna balsīm! Smuks zaķis! Itāļi atkal paņēma uz balsi, tāds power foršs :) Kas man, es nebalsoju ne pa 1nu ne pa otro ne pa tresho :) šāds gala iznākums pilnībā mani apmierina un man nav vilšanās šoreiz, kā citus gadus , kad vinnē kaut kādi sūds aiz sūda!

Atbilde derēs?

Ah jā pie vienas vietas vai Aminata paliek 6tā 16mitā vai 2trā. Nākam gad atkal pusfinālā jāpiedalās! Tikai uzvarētājs + TOP5 lielās valstis tur jau būs :) Kā man patīk ka Vācija un rīkotāj valsts Austrija palika uz apaļas 0 :DD

http://www.youtube.com/watch?v=BPiW0tkWfeg

noklausies

Link to comment
Share on other sites

Kā var vinnēt plağiātisms?un krieviem bija stipri viduvēja dziesma.būtu aminata zviedriete butu pirmā vieta.vakara ielikšu linku kur eirovizijas žūrijai krievi draud ka maz punktus latvietis ielicis.ka vienmer krievi tik ar draudešanu un uzpirkšanu kautko spejiga sasniegt.un zviedrs tak grjs tapec ari vel pirma vieta.eirovizija ir geju pasakume nesaprotu kapec tad krievi ar visam varitem tur velas piedalities un pectam cenze visu pasakumu,visus kadrus kur konchita krievi ir izgriezuši.

Link to comment
Share on other sites

Kā var vinnēt plağiātisms?un krieviem bija stipri viduvēja dziesma.būtu aminata zviedriete butu pirmā vieta.vakara ielikšu linku kur eirovizijas žūrijai krievi draud ka maz punktus latvietis ielicis.ka vienmer krievi tik ar draudešanu un uzpirkšanu kautko spejiga sasniegt.un zviedrs tak grjs tapec ari vel pirma vieta.eirovizija ir geju pasakume nesaprotu kapec tad krievi ar visam varitem tur velas piedalities un pectam cenze visu pasakumu,visus kadrus kur konchita krievi ir izgriezuši.

Nu hz, man krievietes dziesma likās pat 1. vietas vērtē. Ko itāļi darīja 3. vietā, to gan es nesaprotu

Link to comment
Share on other sites

Nu hz, man krievietes dziesma likās pat 1. vietas vērtē. Ko itāļi darīja 3. vietā, to gan es nesaprotu

No Latvijas par Itāļiem sabalsoja līdz pat 3šai vietai! Saprotiet, mūzikas gaume katram ir sava... Par to nav jēgas strīdēties... Man patika 1ni, citam citi... Es par to nesaku , kā Tu vari tādu sūdu klausīties! Klausies ko gribi un priecājies!

Piemeram uzskatu ka netaisnīgi Hollandieši netika finālā! Super dziesma!

https://www.youtube.com/watch?v=eSZwKW3RqT0

dienaszagli iedod man kādu linku kur info par to ka Zviedrs gejs vai redzams ar savu draudziņu sabiedrībā? Viena tante teica nederēs!!!

Link to comment
Share on other sites

Ideālas zāles! paņem ķiploka daiviņu gremo, cik spēj izturēt!Protams pēc tam spļauj ārā! Tad iešauj šņabi 50gr pietiks ar pipariem melniem! Ja ir iesnas bonusā ieliec pa daiviņai degunā uz pāris min! Otvi4aju, būsi nākamā dienā veselāks pa veselu! Ja nelīdz atkarto max 3 reizes! ja tas nepalīdz tad pixā savus Therafluu u.t.t!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Noskatīju jaunus biezpiena sieriņus plauktā, vēl akcija klāt, vietējais produkts, nodomāju kāpēc ne.

8wfxx0.jpg

Es taču zinu kā garšo un izskatās biezpiens, huj tev tur biezpiens! Pauti sastāvā tā arī ierakstījuši biezpiens (jā, in bold). Un pēc tam tekstā seko E1422 biezinātājs. Jā, biezpienam, kam vajag biezinātāju.

Zelma, ej tač tu dirst!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...