Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Lai vai kā, bet simt gadi neliekas, ka eirovīzija ir tā, kur balsij un talantam ir kāda vērtība, it īpaši ņemot vērā to, kas tur parasti piedalās... Kaut salīdzinot ar tiem pašiem britu, amerikāņu got talent, vai voice un līdzīgajiem šoviem, tur neviens eirovīzijā piedalošais nestāv klāt tiem no talantu raidījumiem.

Manuprāt tā ir parasta starptautiska popiela, kurā piedalās viduvējības.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

TOP 3 pelnīti , secībā varēja samainīt Russia ar Italy un būtu super :) Friči un Austrija palika uz 0 :D BET KOPUMĀ PRETĪGS POLITISKAIS BALAGĀNS! PRETĪGI SKATĪTIES, VIENĪGI PRIEKS KA PRET LATVIJU TIK DĀSNI ŠOREIZ BIJA :) NEBŪTU TIE AUSTRĀĻI,BŪTU 5TIE :)

Link to comment
Share on other sites

TOP 3 pelnīti , secībā varēja samainīt Russia ar Italy un būtu super :) Friči un Austrija palika uz 0 :D BET KOPUMĀ PRETĪGS POLITISKAIS BALAGĀNS! PRETĪGI SKATĪTIES, VIENĪGI PRIEKS KA PRET LATVIJU TIK DĀSNI ŠOREIZ BIJA :) NEBŪTU TIE AUSTRĀĻI,BŪTU 5TIE :)

kas tieši zviedru uzvarā bija pelnīts?

Link to comment
Share on other sites

Tas nav viņas konts

https://twitter.com/ladygaga

My bad. Bet enīvej, ja grib.. gan jau ka var atrast kāda rič end feimos izpildītāja atzinību.

Par pašu eirovīziju runājot... Nekā īpaša.. Standarta dziesmas, kuras ne ar ko neizceļas. Mans favorīts vēl jo projām ir 2006. gads ar Lordiem.. viņi izcēlās, viņi palika atmiņā pie balsošanas un paņēma eirovīziju.. tāpēc šī paša iemesla dēļ, iespējams, ka Zviedri paņēma eirovīziju.. dēļ atšķirīgas performances. Un, iespējams, ka Aminatai arī bija tas pats variants.. ka viņa ar to dziesmu kārtīgi iekliedza miķī.. pārējie tik daudz nekliedza, vnk nodungoja savu dziesmiņu un viss :D

Link to comment
Share on other sites

Nice. Stīma kontu apzaga. Visus vērtīgos skinus paņēma, labi, ka nebija daudz man tādu :D

Ar treidiem nenodarbojos, dodgy saitos neeju, vienkārši iegāju stīmā un nekā nav. lel. Labākais ir tas, ka gmailā bija apstiprinājums, ka neredzu paziņojumus no steam. Bet gmail log in ir aizsargāts ar manu telefonu (saņemu kodu kurš jāievada katru reizi, kad pieslēdzos).

Reāli nesaprotu, kur es esmu gājis, ka mana informācija ir noplūdusi. Palasījos steam topikus, valvei pohuj, bet nu supportam tāpat uzrakstīju. Cerēšu uz labāko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kas tieši zviedru uzvarā bija pelnīts?

Forša dziesma,pavisam vnk un kādu labu laiku jau visos radio topos skan, atgādināja kaut ko no Calvin Harriss... Džeks modelis kā no Žurnāla vāka! Ne es to izlēmu ,bet palasi komentāros sieviešu komentus, visas maz vai kūst! Un šoviņš uz pārējo fonu atmiņā paliekošs... Protams, ja viņam kāda kustība būtu aizmirsusies vai nolažojis tad priekšnesums būtu izgāzies, bet tā viss atstrādāts līdz pēdējam! Ja būtu Poļina vinnējusi, nebūtu pārsteigums! Emocionāli pārpildīta , dzied par 1miljona vientuļām bērna balsīm! Smuks zaķis! Itāļi atkal paņēma uz balsi, tāds power foršs :) Kas man, es nebalsoju ne pa 1nu ne pa otro ne pa tresho :) šāds gala iznākums pilnībā mani apmierina un man nav vilšanās šoreiz, kā citus gadus , kad vinnē kaut kādi sūds aiz sūda!

Atbilde derēs?

Ah jā pie vienas vietas vai Aminata paliek 6tā 16mitā vai 2trā. Nākam gad atkal pusfinālā jāpiedalās! Tikai uzvarētājs + TOP5 lielās valstis tur jau būs :) Kā man patīk ka Vācija un rīkotāj valsts Austrija palika uz apaļas 0 :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...