Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Turpini rīt kotletes un nebūs dzīvi, jo jātaupa uz sesto aicinu.

Piedod, ja tas nav tā.

Neatceros, kad pēdējo reizi ēdu kotletes. Kas vainas kotletēm? Un kas ir sestais aicins?

Tomēr izfunktierēju, "Turpini rīt kotletes un nebūs dzīves, jo jātaupa uz sesto aifonu."

Es Tev piedodu :)

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

blja, jau 5. dienu sap vedars, nevar saprast kkadu virusu nokjeris esmu shtolji?! temperatura nav, tik paris dienas uz poda atsedeju. Kadam pec tiem rotiniekiem ir bijis ka tik ilgi sap (pereodiski)?! Jaiet 1dien pie aarsta...

pirms gadiem 2-3 bija rotas vīruss. Neatceros, ka pēc tā sāpētu vēders, bet tā laikā bija psc - visu laiku uz podu vajadzēja skriet. Sanāca pat grīdu nopūst un tualetes sienas, jo nepaspēju aizskriet. Kek

Link to comment
Share on other sites

Man itka vemshana nav, tik skrejamais bija, bet tagad pargajis... domaju mosh tas iekshas samociitas pec ta visa tapec sa, dzeru tur to linexu, smektu. Lasiju ir tads norovīruss, mosh tas piemeties, tjip tads pats ka rotnjiks.

Galvenais lai nav kkads aizkunga dziedzeris iekaisis vai hz kas.

Edited by piedirsas
Link to comment
Share on other sites

Man itka vemshana nav, tik skrejamais bija, bet tagad pargajis... domaju mosh tas iekshas samociitas pec ta visa tapec sa, dzeru tur to linexu, smektu.

Uz skrejamo jau klasika ir ieraut aktīvo ogli. 1-2 grami palīdzēs šo to lieku uzsūkt un izvadīt no kuņģa. Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...