Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Bet tos 400l sadabut gruti.

Ja statoila pa 1.1 eur/l, bet Krievija 0.8 eur/l benzintanka + cels. Diezko liels navars nesanaks. No 1 brauciena atvest var 60 l ja ir gaze ielikta.

Vietejie tirgo pa 0.9 eur.

Respektivi 10 centi x 400 = 40 euro pelnas wooow. Ja vel atskaita cela izdevumus.

Kur tu veikala redzeji zelta cenu 20 eur grama?? Tirgot lombardam nav izdevigi un limits 300 eur gada, preteja gadijuma zina vidam.

Link to comment
Share on other sites

Doma diena izdosies nopardot 400l ???

Vieteja konkurence nedela vietejiem sanak 140l notirgot.

Otkart 4-5 reizes braukt uz Krieviju diena nedrikst, baka 60 l.

Ja ietu tik viegli un labi, sis gals butu zalumos. Realitate kapecta es neredzu labumus.

Tiem kam ir nepilsonu vai ru pilsonu pase. Tie var vairak braukat uz Ru. Mes ja nemaldos savam vajadzibsm. Limits 1-2 reizes. Neaceros diena vai nedela.

Link to comment
Share on other sites

Rembo, es nedz par veikaliem, nedz lombardiem runaju, tada ir zelta cena Latvija, ja nu vienigi tev ir zinams kads pagrabs kur kads uzperk zeltu par vinam visneizdevigakajam cenam pasaule? Pat pie arabiem zeltu ieperk par 35eiro, kas jau skaitas ahujena! Sachomo mani ar savu dzheku un es tevi ari padarisu par miljonaru! :D

Link to comment
Share on other sites

yo. Neordinārs sludinājums, tāpēc atļāvos to iedzemdēt šeit. Jo tas drīzāk nav kā sludinājums, bet gan kā jautājums, kurš meklē atbildi.

Tirgoju LV mašīnu(e36 2.5vanos), kura atrodas UK. Tikai detaļām un visu kopā.

Ja kāds zina kādu, kuram varētu interesēt - PM.

Pamēģini bmwpower un e36 kluba forumu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...