Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Operācija done.

No rīta viss likās paradīzē.

Aizbrauc uz slimnīcu, tāds dīvainā garīgā, jo zini, ka operēs.

Iedod visādas krāsainas ripiņas(3 gabalas) un sāc smieties un jokoties pie visa un gaidi, kad Teva operēšana pienāk.

Jautrība gaidot sit augstu vilni, viss pohuj.

Pienāk mana kārta, es pat laimīgs esmu.

Man te hujakš iedur mugurā 2x adatu ar kaut kādu nezināmu šķidrumu un iečukst ausī, ka tagad es nejutīšu no nabas līdz lejai pilnīgi neko. Nepaiet ne 1min, ka jau esmu paralizēts, bet garīgais ir pozitīvāks nekā random pjankas tusiņā.

Domāju, tagad nu būs anestēzija(nezinu vai pareiz rakstu), došos čučēt un piecelšos jau DONE.

Izrādās, ka nē. Šamējie pienāk un stāsta cik ahujena tas viss esot bez midzināšanas, nu vot, tā uz galda gulēju nejūtot savu apakšdaļu un 3 ripu iespaidā runāju operācijas laikā un stāstīju prikolus.

Operācija beidzās, aizved mani kā tādu karali gultā uz palātas telpām, jūtos burvīgi.

Sāku just pamazām kājas, kam vajadzētu būt pozitīvi, bet tā tas nav.

Tirpoņa visur, viss karst, drebuļi, lomka un pamazām ar vien vairāk un vairāk.

Kājas jūtu. Kustinu, priecīgs. Tirpoņas nav.

Jūtu, vajag aiziet pamīst. Nu ko, pieceļos laimīgs un dodos.

Konstatēju tualetē, ka jā, kājas es jūtu, bet dibens un TAS vēl ir pilnīgi nejūtīgs.

No pee for me. Nereāli tizla sajūta, nenovēlu to nevienam, bet jau pēc 3h nomocīšanās ar nečurāšanu un maximālu dibena tirpoņu esmu nonācis pie jau jūtīgām intimitātēm un skrienot uz tualeti jau zinu, ka būs...

Tā arī ir.

Laime.

Prieki.

BET, kāja, kuru operēja no nejūtīguma(kas bija foršs un tajā pašā laikā ne pārāk) pārgāja uz neciešamām sāpēm.

Un ar katru brīdi ar vien vairāk un vairāk sāp. Āmen.

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Pirms kādiem gadiem 12 man maukas tādi neiedeva nekādu tableti. Tik iepisa adatu starp skriemeļiem. Pēc tam uzlika kaut kādu kasešu pleijeri uz ausīm, kuram baterijas gāja uz beigām un knapi varēju sadzirdēt to sūdīgo mūziku.

Un tā sajūta tik dīvaina - gribas mīzt, bet nekas ārā nenāk, jo pats neko nejūti no sava gaļas cigāra.

Link to comment
Share on other sites

Laikam atteikšos no šī mega piedāvājuma. Deģim man pašam sanāk :D

Šim vien jau koili ir gandrīz žurkas vērtībā :D

Bet pašlaik ar viņš nekustās pats saviem spēkiem, nolēmu tomēr uzlikt programmējamo kompi, šķils klāt/regulēs man viņu k-kad aprīļa beigās. vnk kompis vel nav atnācis. tad ganjau izmetīs līkumu.

Nop, nissanam skaidu neraušu, pārāk liels risks sapist kaut ko + pārāk dārgs :D

ko liec? vems? megašļaksti? adaptronic?

Link to comment
Share on other sites

Dievinu internetu. Game of thrones s05e01 - s05e04 jau nopludināts.

es e1 arī jau internetā noskatījos bet pārējās pa tv sagaidīšu lai vismaz kāds gaidīšanas prieks, kā ziemassvētku rītu gaidot :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Speedtest iedod random serveri.

tur bija jāspiež Bite, nevis jāatstāj lattelecom vai ne?

Pagaidām bites 4G ir un būs tikai Rīgā. Tiku ātrāk pie šprices dēļ to, ka bitei uzrakstīju twitterī, lai iedod notestēt 4G ātrumu.

Edit: Testējam tālāk.

00880ba557.jpg

Edit 2: Diena nr. 2.

18cba69efb.jpg

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

yo. Neordinārs sludinājums, tāpēc atļāvos to iedzemdēt šeit. Jo tas drīzāk nav kā sludinājums, bet gan kā jautājums, kurš meklē atbildi.

Tirgoju LV mašīnu(e36 2.5vanos), kura atrodas UK. Tikai detaļām un visu kopā.

Ja kāds zina kādu, kuram varētu interesēt - PM.

Link to comment
Share on other sites

Es tomēr palikšu pie LMT, šodien pēc minēšanas, ka eju uz Biti, uzradās kaut kāds specpiedāvājums un pa 12euro man ir tas pats, kas būtu pie Bites ar Pērkonu, tikai visi tīkli :)

Interesanti, uz ko ies mobilo sakaru nākotne, uz ko attīstīsies, ja būs 4G nodrošināts visur, unlimited neta un sakaru iespējas jau ir... Uz ko tālāk spiedīs? Nu saprotams, ka gan jau ar laiku kkāds 5G uzradīsies vai 4G vēl ātrāks paliks ar tehnoloģiju attīstību, bet ko ar pārējo.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...