Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

* vēstule seksīgai pasniedzējai *

Students: Sveiki! Nosūtu jums pāris svarīgus failus sakarā ar šī gada parādiem. Skat. pielikumā.

Pasniedzēja: Paldies, saņēmu, bet kāpēc sūtiet arhīva formātā?

Students: Izmērs bija par lielu.

Pasniedzēja: Ko tad Jūs man sūtījāt?

Students: Savu pistoli.

Pasniedzēja: Sašauj mani un uzskati gadu par pabeigtu.

*pif, paf, pif, paf*

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Visu cieņu South park veidotājiem. Pēdējās divas sērijas bija izcilas.

Šī sezona vispār sāk atdzīvināt seriālu.

Tas gan. Pēdējā sērija ar ziemassvētku piedūrienu par livingroomu :D un protams CARTMAN BRAAAAAA -trending

Man arī patika kā pewdiepie staroja, ka parādīsies @SP.

Link to comment
Share on other sites

Sen neesmu bijis Pulcītī, padzirdēju pa radio, ka tur esot gadsimtu vecais interjers pamainīts un veikts kaut kāds remonts. Tā ir taisnība?

Papētīju tviterī, neko tādu nemanīju, laikam būšu pārklausījies.

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

jā, ar gejiem pizģec tagad ir. pirms nedēļas centrālajā stacijā gāju dirst uz wc, krč ieeju iekšā kabīnē, a blakus kabīnē var just,ka ir divi cilvēki un drēbes baigi žvadzinās. man uzreiz dirstgriba pazuda. kopš tā laika stacijā vairs nediršu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

besī šitās mazās meitenītes,es esmu 3 gadus vecāks memberis par tevi. un es te jau vēl ilgāku laiku apgrozos. tu vispār nedrīksti atbildēt uz maniem postiem, jo nezini,kas es esmu un cik daudz esmu devis gign komūnai. reāli tevi vajadzētu nobanot, kaut kāds random game admins, degošs skauts, spameris.

Link to comment
Share on other sites

agrāk, ja nebija 15 sant priekš padiršanas centrālajā, gāju uz spotu. Jāpāriet pāri luksaforam, tad laikam uz marijas ielas tāds iekšpagalmiņš uzreiz. Tur varēja smuki padirst, vienīgi vējš dirsā svilpo. Un man šķiet, ka tā ir tā slavenā vieta, kur kaut kādu slavenību pieķēra minetu pieņemot no random vecenes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...