Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

nu ja runā par to tukumu, tad es pateikšu, ka pat nav jābrauc ārā no rīgas, lai tādu huiņu paskatītos vai blatnas sarunas paklausītos... tā kā tas nav nekas īpašs un Toms jau tikai gribēja ķipa parādīt, ka viņam ir dzīve un ka viņš iziet no dzīvokļa iizziiii piiziiii

Link to comment
Share on other sites

Ko tu man piepisies? Tev nav vienalga, ka man interesē konkrēta krāsojuma nosaukums? Gaming forumā, zobu feju forumā, kāda starpība? Šeit apgrozās daudz dažādu cilvēku, un daļa no tiem nav tīņi ar interesi tikai par geimingu un šaušanu sev ausīs. Pie tam, es neredzu neko nedz gejisku, nedz poke, nedz 'lauku šķūnings' tajā krāsā. Nav jau tā, ka es pajautāju, kur atrast need for speed underground bamperus un glušakus ar gaismiņām savai mitsubiši eklipse ar rozā neoniem.

Edited by Oddijs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guess what, policija stradās šogad pastiprinatā režimā, gribēju pabridināt policiju, ka šogad dzeršu aliņu pastiprinatā režimā. :D

anyway, kāds zin kur Rigā labo cietos diskus, nesen nobruka cietas disks, vienkārši pieslēdz, krakšk un vairāk nekas nenotiek. Gribētu uzzināt vai ir kādi servisi, kas ar to noņemās un cik varētu tas viss izmaksāt?

EDIT :

  • 1,600 posts

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...