Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ja kādam ir aktuāls darbs, varu pačukstēt, ka mūsu uzņēmumā tiek meklēts cilvēks - telefonoperators, kura darbs nav pārdošana pa telefonu, bet vienkārši informatīva konsultēšana, kuras mērķis ir sarunāt tikšanos (uz kuru pats operators, protams, neiet, tikai sarunā laiku un vietu). Sīkāk pa pm

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam ir aktuāls darbs, varu pačukstēt, ka mūsu uzņēmumā tiek meklēts cilvēks - telefonoperators, kura darbs nav pārdošana pa telefonu, bet vienkārši informatīva konsultēšana, kuras mērķis ir sarunāt tikšanos (uz kuru pats operators, protams, neiet, tikai sarunā laiku un vietu). Sīkāk pa pm

Ja alga ir vismaz 400 + - eur uz ķepas varētu domāt.

Link to comment
Share on other sites

Nu mana apgabala 400 eur ir laba alga.

Daudziem uz papira ir 370 eur, mana gala.

Edit, bik netā uzrakstīju, 300 eur uz papīra idealakajā gadījumā. Jo atrast darbu kur tev maksas vismaz minimalo ir izaicinājums. Tas ir ja tu strādā pie kaut kā.

Es personīgi pa 5 gadiem, savas karjēras esmu nomainijis ap 15 darba vietu.

Sobrid esosaja ir rekords, ka jau gadu turos.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

rembo, tu esi lietas kursaa, ka legali stradajot mazak par minimalo pilna laika darbu nevar maksat? tas, ka rezekne viss notiek achgarni nav dizais jaunums, bet tomer, rimi pat maksa vairak. + ar tadu datorgalvu kaa tu, nebrinos, ka tu maini tik biezi darbu :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Epix, kas jādara pie tevis?

Paņem mani, tik es negribu 300eur. :D Tas gan ir fufelis.

jaiet mezhaa un jarubi stradat ar zaagji :D

nu bet tapec jau es teicu, ka tadi, kas strada par 400 eur visiem noderes, tak tas vispar nekas nav, es saprastu 400lati, jaa, tas jau vel ok, bet ne jau eiro :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

eu veči bļa, nopērciet no manis manu passātu. vajag naudu lai aizbrauktu iepazīšanās kruīzā 13. datumā. :D

baigi labā cena. 2500eur. sapucēts, sataisīts un jauna TA līdz maijam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...