Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Motivācija my ass, kāpēc jādara tas ko citi dara vai kaut kas jāpārspēj? Nē nu kādam varbūt ir interesanti, bet nu tad ieslēdz to endomondo un viss tak tur parādās, ir sava friendliste, kas gribēs, apskatīsies, sacentīsies vai ko, nezinu, izaicinās kādu, būs prikols, bet kur ir prikols prosta visiem atskaitīties par to visu ar tādu pretīgu pieskaņu, priemēram: "Ai, šodien galīgi neskrējās, tikai 8km 45 minūtēs, hahah" un šitādi ir pilnas malas :)

Bedres, ohohoo, kaut kāds pazīstamā čoma rokamais, sapiķoja mož 100 eiriki.

Virves... Katru gau pērk jaunas? Vispār kāds viņas pērk tur? Nu figviņzin.

Baļķi, riepas nahaļavu, - simt punkti

Konstrukcijas, vietējo darbinieku standarta darba laikā iekļautas, bez atsevišķas papildus maksas.

Tualetes - Jā, labi, šeit gan jau kaut kas jānomā

Ūdens - domāju, ka ir sponsors tam ūdenim, kas iziet dalībniekiem

Reklāma - Tie ir gan ieņēmumi gan izdevumi. Paskaties trasi, cik tur uzņēmumiem ir savs "firmas šķērslis".

Spots kā tāds, taču ir tas pats, vai ne? Tikai pārkārtots ar jauniem elementiem, kas varbūt nemaz nav tik jauni, tikai citā paskatā un pēc citas secības, līdz ar to, iespējams, nekas nebija jārok.

Nezinu vai tika samuldēts, bet siltās dušas būšot par maksu... Ja tā, tad pēc šodienas tur kāds varētu neizdzīvot.

Noskrien 20km un tos 10 euro noziedo bērniem vai dzīvniekiem, būsi kaut ko izdarījis dubultā, gan sevi fiziski izpurinājis, gan labu darbu izdarījis, nevis samaksājis par smērēšanos sūdos kopā ar citiem, lai kāds nopelnītu uz to cirku.

Varētu pat uzjautāt sīkāk kā tur īsti notiek, bet nu to tad, kad satikšu, strādā paziņa Cinevillā, kura noteikti ir lietas kursā.

Link to comment
Share on other sites

Tak rekur SuperRembo ir bijis, lai pastāsta, cik ļoti "appists" tika.

Klasiskā latviešu filozofija, nekādi sporta pasākumi nav vajadzīgi, nekāda sporta popularizēšana nav vajadzīga, sēdi biksēs un dari savu lietu ar aizvērtu muti. Un tad izaug vesela paaudze, kas par sportiskajām aktivitātēm nav dzirdējusi un raud "im fat cuz of genetics šņuk šņuk". Tās cenas ir normālas, 10 eiro nav daudz, 35 eiro ir daudz, bet nejau biezeņiem, kuri var atļauties tā spontāni pēdējā brīdī pieteikties.

Atgriežoties pie soctīkliem, es nekādu pretīgu pieskaņu nejūtu, kad kāds palielās ar saviem sasniegumiem, lai cik sūdīgiem. Pretīga pieskaņa man ir tikai no "Bļēē vakar tā nobuhājām." postiem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Var tak noņemt nost, lai netraucē, ka kāds cits var piemēram no rīta noskriet tur 8 km un ieliek to tīklā.

"Atrādās" tāpēc, lai pateiktu, ka es varu, bet vai tu vari? Savādāk sanāk, ka saka, ehh es gan jau vēsi arī tur noskreitu, bet labāk neskreišu, kautgan mierīgi varētu un braukšu augumā tiem, kas to dara un SPECIĀLI bāž tev to acīs. Smieklīgi. Grib dara, negrib nedara.

Link to comment
Share on other sites

Pats skrienu katru nedēļu un zinu vismaz divdesmit citus, kas skrien regulāri un neviens no viņiem netwītto. Jāpiekrīt cūkai, ka savs skaistums pavisam noteikti tur ir īpaši, manuprāt, cilvēkiem kas sāk sportot, jo vienmēr taču ir patīkami, ka kāds tev paklapē pa muguru, ja esi izdarījis labu darbu. Ņemot vērā arī ka no svaru zāles/skriešanas rezultātus var reali redzēt tikai pēc pāris mēnešiem, tad sākumā jā - tā ir ļoti laba motivācija.

Da nu, beidzat. Cena lielos vilcienos ir normāla. 35 eiras, tas ir pēdēja brīdi piesakoties katrā ziņā neredzu par ko tur būtu jājūtas apkrāptiem un abižotiem. Pats nepiedalos tikai tāpēc, ka nejūtu sev vajadzību pierādīt kaut ko tādā veidā, bet ja kāds piedāvātu kompānijas labad, tad arī varētu.

04.02.2014. – 10.02.2014. – 10 €

11.02.2014. – 25.02.2014. – 14 €

26.02.2014. – 25.03.2014. – 17 €

26.03.2014. – 22.04.2014.– 20 €

Epix, man divdesmit reizes stulbāk liekas maksāt par maratona skriešanu nekā stipro skrējienu, just throwing that out.

Link to comment
Share on other sites

Nju nemot vera skerslus un ka tas ir grupas pasakums, kur dezure 6 medicinas masinas.

Cena ir sameriga, ja vel laikus piesakas vispar liekas ka par velti.

Es personigi skreju for fun, mans merkis bija lidz finisham tikt taja laika, jo apzinos ka neesu sportists un par sacensanos nevaru domat :)

P.s goodmen tur ir stikla kalns ap beigam ar dubliem nezeligi slidens, ieteiktu par apaviem padomat jo tikai pa virvei savu svaru 3m augstuma vilkt nav forsi.

Ka ari vispar par drebem piedomat, jo daudzas vietas ir dzelondratis.

Nju i piedomat kur tu pargerbsies :)))) jo tur kabinisu nav

Starta var sava masina, bet pec finisha netirs jau nelidisi ieksa.

P.s iesaku savu udeni vairak panemt masina pec trases bus mazgasanai ideals jo no slanga ir ledus auksts :)

Link to comment
Share on other sites

Kāda ir alkohola, džinsu vai saldējuma pašizmaksa? Ir izveidots produkts ''stipro skrējiens'', kas ir bijis veiksmīgs. Arī sportiskie pasākumi ir jāuztver kā produkts - tad arī cena šķitīs adekvāta.

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nightmare es uzskatu, ka tu sabiezini krāsās. Ja Tevi tas neinterisē tad chill. Nu ne visiem ir tā, ka stipro skrējineā piedālās tikai lai sociālajos tiklos, vai vispār pazīmētos - tev tas būtu jāsaprot. Savs izaicinājums, savs piedūriens.

Pasākuma cena ir tāda kāda viņa ir - citam adekvāta citam nē, bet tie kas grib skriet 10 eur noliek un domāju paveiktā gandārījums atsver tās kapeikas.

p.s. es neskrienu Stipro skrējienā.

Link to comment
Share on other sites

Es uzsvaru liku uz to cenu un to, ka daudzi savu katru treniņu, skrējienu visur spamo. Tas tā, es tik saku, ka pats neuzskatu, ka par to ir vērts maksāt tik, cik tur prasa.

Lai tak skrien kas grib, man arī daudzi paziņas tur skrien, viena draudzene izkampa kkādu 8. vietu, ja nemaldos.

Diez kāpēc goodmens nav atrakstījies, cerams, ka viņš nebija tas, kas pakrita bez dzīvības pazīmēm :shutup2:

Kaut kāds komentārs, pieņemu, ka tas cilvēks tur bija, ja tik sīki zin:

1) satiksmes plūsmas organizācija - katastrofa! Plūsma pretējos virzienos bloķēja viena otru. Piebraukšanu un aizbraukšanu bija jāorganizē pa dažādiem ceļiem! Daudziem nejēdzīgi ilgi nācās sēdēt sastrēgumā.

2) Ja biji atbraucis viens - čau! Pēc finiša pārsalis bezspēkā - tev iedod plastmasas glāzīti ar tēju UN VISS - BRĪVS!!! Daudziem reālas hipotermijas pazīmes - cilvēki stāv teltīs un nekontrolēti dreb! Mediķu nav, siltu segu nav, dubļus noskalot nav kur! Mantu glabātuve vienā Cinevillas galā, mašīnas citā! Ģērtuvju nav... Par ko ieejas maksa, par ko dalības maksa???!!!

+ Pat ātrie nav varējuši tikt klāt dēļ tā bardaka, kas tur bija ar satiksmi

6000 skrējēji, kaut vai rupji rēķināsim to x 10 EUR, tie ir 60 000 !!! + skatītāji

Link to comment
Share on other sites

LABDIEN!Tiko lidz datoram knapi no gultas izripojot lidz datoram atrapoju! No kresla nost noteikti nenokāpšu! Vopšem par pasākumu! No rīta izeju laukā(Liepājā) +8 grādi silts, nav vēja, zajebis značit tur bus padsmit gradi plusos, saulīte SUPER! Sākam braukt kaut kur pēc 50km grādusņiks nokrīt uz +1 un sāk nežēlīga krusa/sniegs gāzt , mašīnu knapi var novaldīt ceļš balts sāk palikt!Es zvanu Nightmare, prasīt kāds laiks, ja tāds arī pie viņa braucu mājās, viņš mani mierina, ka +10 un bišku līņā! OK! Aizbraucam grādušņiks +5 . Sāk saulīte parādīties OK! šoreiz bez alko apgājos! Sastrēgumos netikām ap 11:30 bijām Cinevvillaa! Visi smaidīgi laimīgi! Nu ko startā izdomājām ka iesim priekšā! 30min jāgaida līdz startam, uznāk vējšs,bļēē auksti! Sildamies, sildamies kustamies! Pēc 1min starts, bet bļē mīst gribas ka acis jau asaro! Pa vēlu! OK STARTS, bļē visi kaa traki nesās, grustās pekšņi caur kaut kādiem dūmiem jāskrien, paelpot nevar, acīs kož... Žopa! pec 500m skatos visi kaut kur pazūd, ā bļēē dubļu vanna :DD Kāmēr es lenām meiģinu ielīzt, visi kā traki džumpī iekšā, šļakatas no visām pusēm!IKanpi iezlienu arā, bļēē atkal jālien, pēc 4tās bedres pēc kārtas,viss slapšs, nu OK jāsāk skriet atrāk! Pa ceļam visādi šķēršļi, lietus līst, vējšs pūš, tad kaut kādā dubļu kalnā jārāpjas, tad atkal ūdenī līdz krūtīm jāiet cauri, pēkšņi iekāpju bedrē kaut kādā, ūdens pāri galvai! pec 2,5km sājūta ka noskrieta puse distance, bet figu rāda vēl 8km!Pārsalis, nosalis, spēka nav, tad iekļūvu kaut kādā sastrēgumā kur jārapjas pāris baļķiem, tad guļus jālien, skatos ka esmu jau pēdējais, apkārt tikai ātrie ik pa 5min kādu aizved prom!Nu lab pox, vēl jau var, un tad ieskrienu mežā, a tur 50cm dzīļi melni dubļi un pilns ar visādiem izcirstiem celmiem, un reāli caur tiem dubļiem 500m bija jāiet un sāk snigt sniegs/krusa, pūst vējš.. Es jau palieku zils un sāku domāt par izstāšanos, bet tu jau esi faking mežā no kura arā netikt, skatos priekšā vienu jau uz nestuvēm ness uz ātrajiem ,! Krusa krīt, slapjšs līdz ausīm, lab pox, tieku arā skatos noskriets 4km vēl 6km palikuši un atkal ūdenī jālien,! Es sāku prasīt vai nevar palaist apkārt, figu 30min klāt pie laika, domāju ko darīt ,aij lab skrienam tālāk, manējie jau sen pazuduši,a es1ns pats tur cīnos pa pēdējo vietu :DD Skrienu , drebuļi, pats zils... atkal kaut kādi šķēršļi! Parādās zīme 5km līdz finišam, un atkal ūdens, es prasu vēl tālu?man saka vēl tikai 21šķērslis un 5km, ka esmu noskrējis pusi distanci 1,15h un 12 sķēršļi aiz muguras!Drebu/pārsalis!Zinu ka ja izstāšos savējos nekur neatradīšu, mašīnā pie drēbēm netikšu! Pie sevis pateicu , ja vēl būs ūdenī jālien nafig, skatos no visām pusēm ar kvadracikliem visadus savainotos uz ātrajiem ved! Vēl 2vus šķēršļus pārvarēju un skatos 100m cauri ūdeni jalien un jāņurko vēl, pateicu, da nafig, kur te atrākā izeeja, mani sasedza ar folija segu un devos meklēt siltumu vai savējos! Aha, ej tur kaut ko atrodi, ne telefona nekā! Veixmīgas sagadīšanās pēc atradu savējos, knapi noģerbos, saģērbu visu ko varēju saģerbt, pox ka netīrs, tā kā cūka, nodomāju mājās nomazgāties! Pēc tam atsilu, uznaca saulīte, grādusņiks arī uzkāpa normāli!Pagrillējām paēdām, manējie vispār zili , kādu 1h no tām apsildāmām teltīm arā nelīda! NEKAD MŪŽĀ nepiedalīšos, iepriekš nesagatavojies, ja nebūs vismaz +16 + 18 grādi un saule , un ja man nebūt kāds HIDROKOSTĪMS!Es piekāšu! Vnk visi pārsaluši, šonakt nevarēju pagulēt, visu laiku rādījās murgi, kā slīkstu tajos dubļos! Sāp viss kas var sāpēt,bet šoreiz pierunājot sevi apstāties un neparakstīties uz kādu plaušu karsoni atmaksājās.. Murgi ilgi vēl rādīsies!Lauzis vismaz neko nēesmu...Dzīvs esmu... Un alko arī nemaz negribas :)

P.s. Pec 3km kad ieskrējām mežiņā, kad biju pats pēdējais varēju pamīzt :DD Uzreiz otro elpu dabuju un sāku visus ķert rokās :DD

Vopšem pirts + baļļa= 2euro maksāja, bet tur visu laiku bija pārpildīts!

Edited by GooD`MeN
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Heh :) izradas es krutāks, jo līdz finisham tiku. Bet tās sajūtas kad temperatura ir zem 10 gradiem un saules nav. Un skerlis ir udens.

Kaut gan ar beigam, laikam biju parsalis stipri, dazos udenos es ilgak uzturejos, likas ka var sasildities, jo lauka ir auksti, bet udens vairs nelikas tik auksts.

Edited by SuperRembo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

man vaig atrast cilveku, pec iespejas vairak info par vinu! Vins dzivo LV zinu vārdu uzvārdu, veco darbavietu, iespejamo adresi! vaidzetu kautka numurinu dabut vai ari isto dzives vietu, jo ta iespejama adrese ir tikai tada kur ik pa laikam iegriezas! google ierakstot vardu uzvardu atrod NEKO

still

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...