Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Just 5 Spacer par 139 euro skaitās normāls cipars mūsdienīgam viedtālrunim vai astronomiska cena par latviešu ražotu "kaut ko"?

Tāpati ķīna vien ir, tikai ar Latvijas preču zīmi. Ekvivalents visiem gygabite, huawei, ZTE utml.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cik gados reali jums sakas tas gudribu zobu problemas?! man it ka skatos spoguli apakšējie ir paaugushies bet nekadas sapes neesmu izjutis paldies dievam!

Vinji parasti saak izaugt no 23-30 gadu vecumam... Es ceru, ka man vinji taa arii neizaugs :) Jo taa arii var gadiities :) Taa kaa man 2vi galejie zobi ir izrauti 2viem zobiem vietas pietiks ,protams ja vinji neizdomaas, skjiibi saakt augt :)

Link to comment
Share on other sites

ja nu kādam vajag ko nogādāt no Rīgas uz Smilteni/Valku/Valmieru/Limbaži vai attiecīgi atpakaļ, zvani vai atsūti PM.

Turp dodos šodien ~12:00 no rīgas, atpakaļ rīt.

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Kaads var luudzu kaut kur nosheerot Prata Vetras discography ?

Tiko sapratu, ka man ir gandriz viss no lv muzikas uz datora iznemot Prata Veetra, ticu, ka te daudziem ir vinu visi albumi.

Buushu loti pateicigs :)

Linku pm varetu atmest.

Paldies !

Link to comment
Share on other sites

bļēē, būtu zinājis laicīgāk, varētu nummuriem apmainīties, varbūt pa alam būtu izšāvuši beidzot? Eh jāstrādā lieldienās ;(

Ja darbs traucē izklaidei, jāpamet darbs :D

Bet es īsti neesmu Rīgā bet gan Tīrainē, un uz lieldienām būšu ārpus Rīgas, anyway vismaz labāk kā sēdēt mājās sValkā :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...