Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kur nu vēl toshibu. Draugs bija ieķēris līdzīgās specifikācijās toshibu. Labi kopa, pārsvarā skatījās filmas un retu reizi uzspēlēja kaut ko. Pēc pussgada jau pirmās pārkaršanas problēmas parādījās, pat ar to ka cooling pads jau bija no paša laika sākuma.

Link to comment
Share on other sites

Pizgets, saap gudriibas zobs, labu laiku pa reizei iesaapas un par to bija po, bet tagad viss vaigs piepampis neko ieest nevaru :D Zobaarsti ar noteikti bez pieraksta nenem.

Ir kaada veco senchu recepte kaa visu paatrinaat, lai saapes paariet?

p.s. tabletes liidz tikai uz dazhaam h, liekas ka esmu jau paardozeejis :D

Link to comment
Share on other sites

Pizgets, saap gudriibas zobs, labu laiku pa reizei iesaapas un par to bija po, bet tagad viss vaigs piepampis neko ieest nevaru :D Zobaarsti ar noteikti bez pieraksta nenem.

Ir kaada veco senchu recepte kaa visu paatrinaat, lai saapes paariet?

p.s. tabletes liidz tikai uz dazhaam h, liekas ka esmu jau paardozeejis :D

sālsūdens līdzēja laikam

Link to comment
Share on other sites

Un veca vai ne tik veca metode šausmīgu kakla sāpju remdēšanai? Tas pats sālsūdens?

Paņem ķiplokdaiviņu grauz/kožļā cik ilgi vari izturēt un pa visu muti izberzē, centies īpaši nerīt lejā,jo tas gan nerulzzz.. Pēdējās 2vas dienas palīdz ideali..esmu jau 2vus veselus ķiplokus izkožļājis! Pilnīgi alko vairs neprasās! 4 real!

Link to comment
Share on other sites

tēja - citrons, medus un ingvers

un protams kakla skalošana, es parasti ar zilajiem graudiņiem, bet ar tiem ĻOTI uzmanigi, pa daudz ieliksi var apdedzinaties ar :)

bonusā vel var kko iepūst un pasukāt kadu septoleti...

Un ja nav temperatura tad kajas pasildīt... Angīnas man vnk katru gadu pa vairakam reizem ir ;d

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no zoba, Tom... Augšējie man kā žurkas no grimstoša kuģa izlidoja ārā. Apakšējie ir perpendikulāri un tur kauls jāzāģē lai dabūt ārā...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Hmm, maybe. Man toreiz izrāva abus apakšējos vienā reizē. Bez fantāzijas, nākamajā dienā bija pilnīgā dirsā.

Es dēļ debīlā gudrības zoba LIDO kartupeļu biezeni maucu pret datora monitoru, jo nevarēju paēst :D . Izrāva un tad žoklis tā sapampa, ka mute pat 1cm nevērās vaļā.

Aizgāju uz stomotaloģijas institūtu - izgraizīja visu muti un salika drenes. Svētdienā aizgāju uz pārsiešanu un tas čalis kas pārsien man atstāja vienu dreni mutē - un viņa sāka ieaugt un strutot. Attiecīgi vēlreiz man sagraizīja muti - kad braucu mājās pa ceļam man izgāja anestēzija un no sāpēm pie stūres uz ulmaņa gatves gandrīz nošķīlos.

Īsāk sakot gudrības zobs - nekas traks :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

lkm jāmaina neta savienojums, līgumā ir 50 mb un parasti bija ~47, bet tagad pēdējā laikā ir ap ~7mb. Sportu skatoties ieķeras un seriālus arī nevar paskatīt normāli netā. Lattelecom 100 mb iespējams visur pieslēgt?

Link to comment
Share on other sites

Nē.

Just 5 Spacer par 139 euro skaitās normāls cipars mūsdienīgam viedtālrunim vai astronomiska cena par latviešu ražotu "kaut ko"?

Pa taadu ciparu , tad ir tik tiešām reals aparāts... CIk paturēju rokās, laba manta , pa smieklīgu cenu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...