Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Gribās mentiem zvanīti, bet negribās nekādas formalitātes un tipa lai kaimiņi zin, ka es esmu zvanījis...

Respektīvi tagad agrā sestdienas rītā kaut kādi mutaboli kas runā krieviski ārdās pa manu poģīti. Es neesmu peikasīgs nshit, bet negribās to herņu klausīties.

Jautājums ir par to, ja es zvanu mentiem vai man kaut kādi "liecinieka" paskaidrojumi jāraksta vai nē? Man pašam negribibās lai menti vel nāk pie manis dēļ tā, ka bidlas nespējs savu diafragmu konrtolēt.

+man mašīna stāv pie mājas un negribu lai tie paši bidlas pēc mana mentu izsaukuma viņai uzliek kluci uz jumta un caur izsistu stiklu šofera sēdeklī :D

Pats mirkro rajončikā dzīvoju nedaudz ap gadu un esmu pieradis pie privātmāju problēmu kārošanas.

Īsāk sakot, kas notiek ja es šādiem gopstopiem uzsūtu mentus? Procedūra?

Rakstot to sūdu, visam ir jābūt anonīmam, menti tavus datus viņiem nedos

Link to comment
Share on other sites

abcdefcuk, saņemies. Loģika nav tava stiprā pusē.

Lavrx, tā arī vienkārši policistiem jāpasaka, t.i. nevēlies dot savu lokācijas vietu, jo uztrauc sava manta etc. Sliktākajā gadījumā iedod pretējā dzīvokļa nr.

Nu, jaunieši, kāds vakar Ezītī vai kkur blakus bija? Šodien daudziem sapampušas sejas, sen nebiju redzējis tik lielu kautiņu.

eziiti parasti noverooti tikai mazgadiigie. Strelka bija? Asinis bija? izrautas sirdis? :D

Link to comment
Share on other sites

Vakar nospēra draudzenei maku no somiņas vietējie Sabiles čigāni. Vārdi un uzvārdi zināmi. Summa makā ~50 eināri. Sūdzībā uzrakstījām 150. Easy as that.

pēctam skaties ka pašu nepaņem priekšā ... man paziņai, kad nospēra naudu, lika dot konta izrakstus utt no kurienes nauda nākusi ... vai lieciniekus vajag utt

Link to comment
Share on other sites

abcdefcuk, saņemies. Loģika nav tava stiprā pusē.

Lavrx, tā arī vienkārši policistiem jāpasaka, t.i. nevēlies dot savu lokācijas vietu, jo uztrauc sava manta etc. Sliktākajā gadījumā iedod pretējā dzīvokļa nr.

Nu, jaunieši, kāds vakar Ezītī vai kkur blakus bija? Šodien daudziem sapampušas sejas, sen nebiju redzējis tik lielu kautiņu.

Macos policijas koledzha, un pashalaik esmu praksee, katru dienu braucu lidzi vismaz uz 6,7 izsaukumiem. Par katru izsaukumu ir jaraksta paskaidrojums no personas, kura ir izsaukusi, jo polictam pectam zinjojuma tas ir jararksta, no ka sanjemta informacija. Buutu labak paklusejis, tu esi ''eksperts'' visaas jomaas.

Sudzibas pret kaiminjiem nav tas pats, kas piezvanit un pateikt, ka uz ielas ir avarija vai tu redzi, ka gravi gulj bomzis. tu versies ar sudzibu.

[

Lavrx, tavus datus ,protams, tiem , pret kuriem ir sudzibas nedos, tur ir anonimitaate

Edited by abcdefuck
Link to comment
Share on other sites

[/size]

Tu paskat, tu braukā līdzi pašvaldībniekiem. Labi ka es neko nezinu par pašvaldībniekiem. Kurš ir teicis, ka es esmu eksperts visās jomās? Tā ir tava prezumpcija. Man viedoklis ir tikai tur, kur grāmatiņu esmu lasījis. Lasīt - книгу читал, мнение имею. Iesaku uztvert nedaudz skeptiskāk savu prakses lapiņu, nolikumu etc.

Kad būsi īstens pašvaldībnieks, tad varēsi nodot sveicieni pāris Purvciema un Pļavnieku prominentām personām. Normāli čaļi, agrāk tirgoja šaibas, tagad strādā kā pašvaldībnieki.

EDIT. Hahaha, ржу не могу. Anonimitāte datiem....hehehe. Saņemies.

ne, nebraukaju lidzi pashvaldibniekiem, bet valsts policijai. Ar pashvaldibas policju man nav nekada sakara :)

Link to comment
Share on other sites

Kāds iepērkas tajā Cash n carry orange bāzē? Interesē turienes piedāvājums un cenas, vai tiešām ir tik lēti... Biju ieskrējis šonedēļ, bet tā kā nav klienta karte, nekur tālu netiku... Iekšā izskatījās sūdīgāk kā supernetto, taču pēc mašīnām stāvlaukumā likās, ka esmu piebraucis Sky...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...