Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es vel esmu TAADAA vafelee, nevis jau esmu paspejis būt VAFELĒ, bet joprojām tāda kliņķī esmu, drebuļi, rokas trīc un kratās...Dzeru pienu, labāk nepaliek... Mošk iet pagulēt vēl nedaudz...

Moška nedzer pienu :D aiziesi pagulēt un pizdariki gultai būs.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Good men, cik var reāli dzert? Tev nav bail nodzert savas iekšas? Lasot to kā tu dzer alkoholu ūdens vietā, sāk bail domāt kādas tev būs problēmas vēl pēc 5 gadiem šādi turpinot.

Link to comment
Share on other sites

Gribās mentiem zvanīti, bet negribās nekādas formalitātes un tipa lai kaimiņi zin, ka es esmu zvanījis...

Respektīvi tagad agrā sestdienas rītā kaut kādi mutaboli kas runā krieviski ārdās pa manu poģīti. Es neesmu peikasīgs nshit, bet negribās to herņu klausīties.

Jautājums ir par to, ja es zvanu mentiem vai man kaut kādi "liecinieka" paskaidrojumi jāraksta vai nē? Man pašam negribibās lai menti vel nāk pie manis dēļ tā, ka bidlas nespējs savu diafragmu konrtolēt.

+man mašīna stāv pie mājas un negribu lai tie paši bidlas pēc mana mentu izsaukuma viņai uzliek kluci uz jumta un caur izsistu stiklu šofera sēdeklī :D

Pats mirkro rajončikā dzīvoju nedaudz ap gadu un esmu pieradis pie privātmāju problēmu kārošanas.

Īsāk sakot, kas notiek ja es šādiem gopstopiem uzsūtu mentus? Procedūra?

Link to comment
Share on other sites

Varu dabūt twitch.tv turbo boosts. PM.

Advokāt tu pats sacepies, ka neviens tev nemaina niku un vienīgais kas, tev piekrita nomainīt niku bija odiņš un tu pateici, ka viņam problēmas ar domāšanu. Piekrītu, ka odiņš čerez sarkastiskām puķēm to uzrakstīja, bet tas nedod tiesības tev viņu nolikti - easy as that :)

p.s. es atbildēju uz tavu postu kur tu teici, ka norāvi nepamatotu 3 dienu banu. Kaut ko saputroju :)

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Gribās mentiem zvanīti, bet negribās nekādas formalitātes un tipa lai kaimiņi zin, ka es esmu zvanījis...

Respektīvi tagad agrā sestdienas rītā kaut kādi mutaboli kas runā krieviski ārdās pa manu poģīti. Es neesmu peikasīgs nshit, bet negribās to herņu klausīties.

Jautājums ir par to, ja es zvanu mentiem vai man kaut kādi "liecinieka" paskaidrojumi jāraksta vai nē? Man pašam negribibās lai menti vel nāk pie manis dēļ tā, ka bidlas nespējs savu diafragmu konrtolēt.

+man mašīna stāv pie mājas un negribu lai tie paši bidlas pēc mana mentu izsaukuma viņai uzliek kluci uz jumta un caur izsistu stiklu šofera sēdeklī :D

Pats mirkro rajončikā dzīvoju nedaudz ap gadu un esmu pieradis pie privātmāju problēmu kārošanas.

Īsāk sakot, kas notiek ja es šādiem gopstopiem uzsūtu mentus? Procedūra?

Jaa, tev bus jauzraksta paskaidrojums, kas tieshi tevi traucee, kadas tavas intereses ir aizskartas. Max 5 minuutes :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...