Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ja es gribētu salikt PC, ko izmantotu kiberizklaidēm, ar kādu korpusu un mātesplati, barokli man būtu jāskatās, ja būtu plāns likt iekšā kādu inteli i5 un uz augšu un kādu jaudīgāku videokarti (drošvien kko no GF stiprā gala, 7xxGT vai r9 radži) Es no mātesplatēm un korpusiem neko nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

Je netaisies overklokot, tad Z87 mātesplate nav vajadzīga. Barokli - kvalitatīvu. Jāskatās vai tev ir amd rijīgais procesora variants, vai intel. Korpuss viennozīmīgi ar labu ventilāciju. Nosauc datora specifikācijas un varēsim dot tev mātesplates variantus.

Iesaku šo korpusu - http://www.1a.lv/dat...n500_nse500kkn2

Iesaku šo mātesplati - http://www.1a.lv/dat...lates/asus_z87a

Pietiks arī ar šādu plati - http://www.1a.lv/dat...gabyte_gaz87pd3

Baroklis - Seasonic SS-750AM2 Active PFC 750W 80 Plus Bronze

Edited by Pipito Pjotrs
Link to comment
Share on other sites

Ja grasies gtx760 vai R9 270x, tad pietiks ar corsair 600w barokli, proti - http://www.1a.lv/dat...0_atx23_80_600w

Uz i7 nav jēga skatīties, i5 un miers. Atšķirība perfomance ziņā starp i7 un i5 būs daži fps. Varu piedāvāt no saviem plauktiem MSI 270X 4GB par 195 jevrikiem.

Solīds variants no 1a.lv plauktiem -

https://www.1a.lv/order/shopping_cart?content=MzIxNDayMrQ2tzA2MgHSFhbGFqZA2tLQzBJEAwA%3D

Edited by Pipito Pjotrs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čo normaļņa mums būs CAKE TO BAKE :DD

Vakar pa ilgiem laikiem biju uz klubu, pizduj, mani visas atšuj, šodien baigā poxa, bet reāli baigā :DD

Bet pats labākais ka pa cuku pa nakti, es piereģistrējos un iegādājos biļeti STIPRO SKRĒJIENAM :DD Tagad skatos video, kas tur jādara, es tak tur atstiepšu kātus :DD

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nebaidies - uzmeklēsi mani, pastāstīšu vislabāko stratēģiju...Patiesībā tur jāprot spēlēt uz jūtām un izmantot citus cilvēkus savā labā. Ļoti savtīgas un egoistiskas sacensības.

Link to comment
Share on other sites

@Nightmares

Procesoriem nāk līdzi stock dzese. Inteļiem viņa vēl ir sakarīga, bet to nevar teikt par amd. Ja netaisies klokot, tad pietiks ar to pašu, bet ja grasies to darīt, tad gan vajadzētu iegādāties citu. Priekš overklokošanas jāņem procesori, kuriem galā ir K. Domāju, ka to jau zini. Runājot par klusumu - principā nav dzirdams + ja vēl korpusam ir laba izolācija, tad no skaņas ne miņas. Videokartes izdod lielāko troksni. Piemēram šī gigabyte karte ar 3 ventīļiem jau gaudo, bet dzesēs izcili. Pa nakti jau nekāda slodze nebūs, tāpēc ventilatoriem nebūs jāgriežas tik ātri. (kaut gan.. es nezinu ko tavs pc dara pa naktīm :D) Stāsta morāle sekojoša: vairāk ventīļi - lielāks troksnis, bet labāka dzese. Ceru, ka skaties uz 4th inteļiem, nevis vecajiem. Ja vēlies ekonomēt, tad varu tev piedāvāt visu par dažiem zaļajiem lētāk.

Link to comment
Share on other sites

4dien panemu shaadu

x5mybqp54h0kqzeqzvgp.jpg

varu pateikt tikai to, ka viss lido uz max settingiem(dayz, bf4 utt.)

+ kaa izraadas(neviena iveicii tas nav rakstiits), tad mineetaa videokarte izradas ir bf4 edition videokarte, pie viduhas lidzi naca kupons ar cd key prieks bf4, ko var aktivizet ieksh origin, patikams parsteigums.

Edited by Epix
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

+ kaa izraadas(neviena iveicii tas nav rakstiits), tad mineetaa videokarte izradas ir bf4 edition videokarte, pie viduhas lidzi naca kupons ar cd key prieks bf4, ko var aktivizet ieksh origin, patikams parsteigums.

Ja keys nav vajadzīgs, varē'tu no tevis to savākt :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Ja ņemam jaunu datoru, tad ņemam jaunu, nevis vecās paaudzes mantas. Cenas atšķirība I5-3570K no I5-4670K ir maksimālais desmit jevro. Manā veikalā 4670k maksā 5 eiro lētāk par veco 3570k. Benchmark - http://anandtech.com/bench/product/701?vs=837 Kāpēc ņemt vecu, ja vari paņemt jaunu? Nesaprotu kāpēc ņemt vecu mantu.... Tava izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Viņš man teica, ka viņa draugam ir tāds pats, tāpēc laikam tādu nopirka. :D

1. Tam 4670k single core perfomance ir labāka.

2. Jaunāka tehnoloģija.

3. Integrētā videokarte ir daudz jaudīgāka.

4. Patērē mazāk elektrības idle.

Neredzu iemeslu pirkt vecāku i5.

Link to comment
Share on other sites

Ja keys nav vajadzīgs, varē'tu no tevis to savākt :D

ir vajadzigs :P

da tur kaut vai sasha semki edition bridge var but, man par tadiem siikumiem ir pajaat. Tak perciet, ko jus gribat, mana nauda, kaa gribu, taa tereju :D del 0,3 performances atshkiribas es neiesu te pisties. Kaa ari neredzu iemeslu pardzivojumam, jo kaut ko kapajot uz max es neesmu redzejis lielaku noslodzi procim par 50%.

+ apzvanot paris veikalus, tak nevienam nekas nav uz vietas, sak saukti kaut kadi debili terminji, kas man galigi neinterese, ja es perku tad tagad, jo vajag tagad nevis pec nedelas vai divam. Tada zinja m79.lv bija vienigi, kam bija tas, ko gribeju, iznmot videokarti, bet tika piedavata alternativa videokartei, par ko paldies, jo haljavnijs bf4 noderes :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da tur kaut vai sasha semki edition bridge var but, man par tadiem siikumiem ir pajaat. Tak perciet, ko jus gribat, mana nauda, kaa gribu, taa tereju :D del 0,3 performances atshkiribas es neiesu te pisties.

Lol'd

Btw, šī ziema ir labākā ziema kādu atceros. Protams, priekš dzīves pilsētā that is.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Portatīvajam video karti nomainīt nevar.

Taču, var uztaisīt tādu lietu kā eGPU. Ārējā video karte pieslēgta pie portatīvā datora un tas to izmanto kā savējo videokarti. Pilna izmēra videokarte (kā stacionārā) var tikt pieslēgta pie portatīvā, bet ir daži ierobežojumi, cik zinu. Pirmais no tiem ir tas, ka portatīvajam vajag Express Card slotu. Vēl itkā varot pieslēgt caur mini-PCI slotu, bet var būt jau kāda nepieciešama ierīce pieslēgta. Vajag atsevišķu PSU, bet var būt nedaudz mazāk jaudīgs nekā to vajadzētu pilnā stacionārajā. Vēl jāskatās vai gribi AMD vai nVidia videokarti, jo ir nozīmīga atšķirība kā visa sistēma izskatīsies. AMD vajag arī papildus monitoru, nVidia videokartes ar Optimus funkciju var strādāt ar portatīvā ekrānu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...