Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kā varēja pārbaudī vai cietais ir beigts, vai ir iespēja no biosa pārbaudīt? Vienkārši kā ieslēdzās windows, ieladējās, un pēc tam sāk cietais itkā pēc 3-5 sec tādu kā klikšķi uztaisa un man viss kompis lago un neko nevaru vairs atvērt, jo gandrīz jušana kā uzkāries... ? (tā viņš non stop klikšķina kā ieladējies)

Link to comment
Share on other sites

Jautājums zinošiem cilvēkiem.

Lieta tāda, ka patreizējā darba vietā, nebiju nodevis nodokļu grāmatiņu, kā rezūltātā man nodokļi tika atvilkti no visas summas, neatņemot neapliekamo minimumu. Vai es reāli varu tagad aiznest grāmatvedei grāmatiņu un viņa var veikt pārēķinu, atgriežot man to starpību , vai man būs jāsniedz VIDĀ deklerācija?

Link to comment
Share on other sites

Man bija tāds pats variants ar cieto. Tur nav ko ņemties, beigts un pagalam. Viena daļa cietajam beigta, bet kad uzgriež uz to, tad sāk tikšķēt.

Bet ja es pievienošu citu cietu, es varētu no viņa informāciju vismaz no sabrukušā cietā dabūt arā? tb- manam cietajam jau 10 gadi jau kā aprit :D

Link to comment
Share on other sites

Jautājums zinošiem cilvēkiem.

Lieta tāda, ka patreizējā darba vietā, nebiju nodevis nodokļu grāmatiņu, kā rezūltātā man nodokļi tika atvilkti no visas summas, neatņemot neapliekamo minimumu. Vai es reāli varu tagad aiznest grāmatvedei grāmatiņu un viņa var veikt pārēķinu, atgriežot man to starpību , vai man būs jāsniedz VIDĀ deklerācija?

Tev bus vidaa jaagriezas, darba devejs tev nepalidzes. Kapec? Jo tiri logiski padomajot, darba vieta skaita nodoklus par tevi valstij, kas nozime ari to summu, kas naak no neapliekama. Tava nauda ir pie valsts, lai to sanjemtu atpakal, tad visu karto caur VID. Es protams nemacesu pakaidrot kaa tiesi to izdarit, gan jau jaaizpilda iesniegums, pazvani uz VID info, tev tur izskaidros.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...