Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

dzheki izpalidziet, no tiem Apple neka nesaprotu, man piedava shitaadu jaunu ar garantiju Apple Macbook Air MD711LL/A, Up to 9 Hours of Battery Life, OS X Mountain Lion

1.3 GHz Dual-Core 4th-Gen Intel Core i5 Processor (Turbo Boost up to 2.6 GHz)

11-Inch LED-backlit Display; 1366x768 Resolution; Intel HD Graphics 5000.

128 GB Flash Storage, 4 GB 1600 MHz LPDDR3 Memory

Line voltage 100-240V ACcik vinjsh veerts? 600 lati var tadu njemt? iegrabties uz paddelkaam nevar?

Link to comment
Share on other sites

http://www.1a.lv/app...ilter/948-18412 Rēķini pats, veikalā tāds maksā ap štuka eināri.

mm diezgan simpatiska cena, bet skatoties googlee vinju var dabut no visadiem amazoniem, bayiem par 999 dolariem, kur tas sals? kapec lv tas cenas tadas?

man ssā stav sludinajums ar lg teljuku par 600ls, vienkarsi viens u epastu atrakstija vai negrib pret shito brinumu mainit, taka tagad domaju kuru es mainjas gadijuma varetu veiskmigak notirgot, vai shitiem apple produktiem ir tadi daargie fani LV?

Link to comment
Share on other sites

Azartspeles, azartspeles, nervu tabletes, nervu tabletes.Bet ta vispar pagajushas 2 dienas nosedeju majas neizmantojot elektribu, taa teikt uz sveciiteem. Ciinos te ar visadam depresijam un visiem tiem moralajiem shitiem.. Pirms nesaaka ar pashu viss shitas notikt, iisti nesapratu, kaa tas ir NESAPRAST un kaa tas ir kad galvaa ir rosols. Nedzer, met mieru, shogad ziemas nebus, tatad atrak saksies pavasaris, un tatad atrak jasak seshpaka kachat :D

Gribas ielaisties darishanaa ar to Macbooku njemot vera ka manai precei griesti ir 625, bet tam datorveidigajam kadi 750ls :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...