Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

runājot pa gign tekstu 2013, vai ir vajadzība uztaisīt atkal GIGN GADA nominācijas, balsošanu 'n' shit?

Ja ir vēlme, tad pēdējais laiks, un prieks, ka kāds atkal ko tādu uzņemas :)

Dzeki, šodien HOKEJS 21:00 , tātad ir iespējaa man redzēt arī :) DŽEKI, lūdzu ieliekat kāds to VLC HD Linku ar īsu un saprotamu instrukciju,kas un kā jadara, gribu uz Girgi paskatīt dzīvē :) PALDIES!

Edited by GooD`MeN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzeki, šodien HOKEJS 21:00 , tātad ir iespējaa man redzēt arī :) DŽEKI, lūdzu ieliekat kāds to VLC HD Linku ar īsu un saprotamu instrukciju,kas un kā jadara, gribu uz Girgi paskatīt dzīvē :) PALDIES!

A kas pašam grūti "razbiracca" ? :)

Tā pēdējā linka iegūšanas metode vēl strādā?

p.s. pludmalisti protams malači! jau no paša rīta skatos :)

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu, kāds, pasakiet manam 2010. gada wordam, lai viņš labo vārdu kļūdas. Esmu izmēģinājis absolūti visu iespējamo, ko vien varēju atrast. Un vēl kaitinošāk ir, kad rakstot 2. gadsimtā viņš uzreiz uzliek lielo G(Gadsimtā), un vēl visādās neizprotamās situācijās grib lielos burtus mest. Cik saprotu, tas ir saistīts ar to, ka man it kā varētu būt angļu valoda jāmaina uz latviešu valodu, ko es it kā jau esmu izdarījis?! Ja palīdzat, tad lūdzu nedaudz detalizēti, jo pa lielam es saprotu, ka vajag tildes biroju, kuru nevar lejuplādēt nekur, vai arī office proofs, kurš sadedzinās datoru un manas smadzenes.

Paldies! :)

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Testeju vienu fignu, zemak topiks pat ir atverts.

Vajag lai vel 8 cilveki vienkarsi klik, neko vairak nevajag.

http://games4pts.net/?ref=Ct8MbEsVb

Gribu notestet, fake vai nav fake, lai citiem atbildi atrast ^.^

2/10 jau savakts prieks letaka game code.

3/10 jau

4/10 jau

6/10 jau

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Skaties, kuru pavelk. Ja pie 4500 iet bez aizķeršanās, tad protams atstāj. Patestē pats! :)

Nu man tikko pašam viss nokārās...2 nedēļas gāja bez aizķeršanās, bet tagad jāmeklē citas iespējas. Nu kāpēc, kāpēc tieši šodien?

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

manam laiks rādās pēc LV laika gan GMT+2 gan GMT+3 kad ir DST

Vienīgi lai cilvēki apmeklētu lapu un varbūt uzspiestu DONATE, katru nedēļu ir jāuzspiež pa jaunu lapā uz Get LUAC file.

Anyway pamācība + info http://nhl.heaven.lv/

p.s. ja spēlei nav pieejams stream links nerādās bitrate izvēle

Link to comment
Share on other sites

kRi, man šķiet, ka tas ir mazliet savādāks. Pagāšgad radinieks šito noķēra un tad dators vispār nebija lietojams.

Tagad senči teica, ka kompim arī šo noķēruši, bet arī pēc pc restarta viss iet. Un nekur neesot bijusi minēta konkrēta summa kaut ko maksāt. Tik man tāds pats jautājums, vai -banku būtu droši lietot vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...