Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kur tu tadu info ravi ?

Bez maximas nevaru iedomaties dzivi. Vsotaki tur tik daudz ka bija un leti ari.

db.lv lasi un velc to domu laukā, ja neesi zābaks, neviens un nekad neuzturēs biznesu, kas nenes peļņu. Viņi gan raksta, ka peļna ir samazinājusies, realie apstākļi ir tādi, ka zīmols ir sapists, pēdējais variants ir mainīt nosaukumu vai samierināties, ka peļņa būs mazāk kā IKI. Ieguldītais, saņemtais. Es gan vairāk esmu par to, ka viņi verās ciet un IKI vai ELVI paplašinās.

Maximā nekad neiepērkos jau no pirmsākumiem, jo ieejot maximā pārņem neviltota sajūta, ka viss tur ir lēts, nerunāju par precēm, pat supernetto(kas arī ir psc) tā sajūta nebija tik piesātināta.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Lols, kurā vietā supergetto veikals izskatās labāk kā maxima, lētuma ziņā? :) Man atkal licies, ka vismaz pēdējos gados, skata/izkārtojuma/dizaina ziņā Maxima ir ļoti augusi un strīķē pāri rimi latiņai, kurš no tādiem pieprasītākajiem supermārketiem, manuprāt, ir līderis LV. To it īpaši var redzēt zaļumu nodaļās...

Link to comment
Share on other sites

saldus maxima ir tīri forša un viss tur patik labāk kā rimi, būtu žēl ja maxima pazustu

rīgas maximas gan smird liela daļa..sevišķi tā kad brauc no rīgas ārā uz ulmaņa gatves, tur tā smaka tāda taka bomžu dzīvoklī,

un kur tad cancan picērijas liksies ?:D tās arī nebija tik sliktas.vismaz tā kas kurzemes prospektā

Link to comment
Share on other sites

Var kads palidzet kads scenarijs butu logiskaks.

Ir cuska ir survival mode, kur visu laiku paradas akmeni. Aizpilda levelu

Scenarijs nr1

1-9 leveli, palielina bosa attack speed;

Cuskas atrums ari lielaks

Problema: nezinu pec kadas metodes pareizak score veidot. Un abolus tur likt vai nelikt ^.^

Link to comment
Share on other sites

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄ Bob is building an army.

▂▄▅█████████▅▄▃▂ ☻/︻╦╤─ This tank & Bob are against Google+

Il███████████████████]. /▌ Copy and Paste this all over

◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. / \ YouTube if you are with us

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...