Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Labi labi =D pameiginat reiz dzive troll jau var.

Bet ja runajam nopietni, so dranki sodien tiesam nokera. Sieva zvana histerija un saka vot tas un tas, ka 100Ls tagad jamaksa ^^. Laikam minutes 30 aizgaja parliecinat, ka tas nav nekas traks. Un ja jau naudu neprasa un nerada ka uz valsts kasi jasuta, tad 100% viruss.

Link to comment
Share on other sites

tie cilvēki, kas ir no gign un spēlē tf2, ir tie draņķīgākie. es saprotu, kad es esmu mumblē un kāds ienāk kanālā, un vienkārši random sūdu runā, tad es viņu nomutēju, bet nejau tad, kad ienāk cilvēks un apjautājas kādu spēli spēlē, un vai nevar piebiedroties, un beigās viņa dēļ šie tf2 spēļmaņi tiek pie sava privātā kanālā, bet tik un tā esmu nomutēts. cilvēki ir kropļi. jūs ziniet, kas jūs esat, jo es nezinu. kilgors un trīsdesmitsešikomati un vēl kaut kādi bija. jūs mirsiet vientulībā! es ceru. klausieties, ko es reiz ircā dzirdēju. ES CERU, KA JŪS NONĀKSIET ELLĒ, UN JŪSU URĪNPŪSLIS UZPŪTĪSIES ARBŪZA LIELUMĀ, BET NEUZSPRĀKS, JO JŪS ESAT CIENĪJUŠI MOCĪTIES AR TĀDU URĪNPŪSLI, TĀDĀ LIELUMĀ. es nepārspīlēju, tas ir internets.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...