Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Bljē, kā jau es teicu, man līdz 4dienai jāgaida ģimenes ārsts un nekur citur pagaidām mani neņem bez rindas, rinda vispār ir nedēļām garas, tadēļ jācieš līdz rītdienai! ;)

Kip tu nevari aiziet uz slimnicu ka tev kaut kas ar sirdi , vai tur strada dauni kuri pateiks tev ka jagaida tavs gimenes arsts.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Kip tu nevari aiziet uz slimnicu ka tev kaut kas ar sirdi , vai tur strada dauni kuri pateiks tev ka jagaida tavs gimenes arsts.

Slimnīca ir par maksu un Rēzeknes ārstiem es neuzticos!!!

Anyway, biju uz pārbaudēm Rīgā un viss kartiba ar sirdi, teica ka varētu būt kaut kur saspiedies nervs kas varēja izraisīt maldinošas sāpes sirds rajonā.. Takšto būšu vēl dzivotājs... :D

statji, vakar uztaisījām kāzām vārtus un izdevās iegūt 5l bundulu alus pāštaisītā... mm tik garšīgs.. nakošā dienā līgavainis atveda vēl 5l, 3dien būs jādodas pie viņa ciemos un jaizdzer!! omņomņom :D

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

...statji, vakar uztaisījām kazām vārtus .. nakošā dienā līgavainis atveda vēl 5l ...

lul'd

laivu brauciens bija pārāk labs. es negribu alkoholu tgad ilgi. kapteinis pat nesagaidīja 20min, kad aizgāja uz labākiem ūdeņiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...