Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kur pie velna, lai Rīgā nopērk garos džinsu šortus?

Tu neesi Lauris Reiniks. Saku miljonu reizi.

cash vēl joprojām autā. Neguļam, neguļam, nelaižam vaļā. kaamis tā nokaunējies, ka vēl joprojām neceļ telefonu :D

Link to comment
Share on other sites

Citats no sudziibu sadalas :

Es zinu ka banu jūs nost neņemsiet ,bet lai jums nerastos sliktas domas par mani izskaidrošu. Kādreiz spēlēju battleā un man bija wh (KAUNS) ,bet man mazais brālēns kas arī spēle CS:S (9 gadi un baigas strenis) izmanto wh... Kamēr nogāju virtuvē atrast kaut ko ēdamu čalis ieslēdzis wh un spēlējis :@ Žēl ka vairs nekad nedabūšu spēlēt gignu ;( Bye!

Kaa man shitas atgadina daudz gadus atpakal, sen bija dzirdeta sii versija par mazajiem braliem un braaleniem, pilnigi atmeta uz cs 1.3 laikiem :D

Link to comment
Share on other sites

Ehm, kuri bija tie nelaimīgie, kas tos kukaiņus ausī norāva? Vai tos var just, vai arī tikai dzirdēt?

Ja tev kadreiz ir sapejis zobs ( ta kartigi ), tad tas varetu but aptuveni 1/10 dalja no tam sapem, kad tev pa ausi kads dzivojas. Dzirdet ari var visai labi :) Man ir lauzti kauli, plisushas ribas un mezhgitas ekstremitates, bet tas viss kopa neatspeko 4 stundas ar naktstaurinju ausi ^_^

Kas labs jusmajas? Anglija laicinsh forsh, izbaudu pedejo atvalinajuma dienu, spid saulite un alinsh dzesejas. Dikti zhel, ka viss atvalinajums bija jaiznem lidz julija beigam, jo tad varetu aizskriet lidz jumsim un padzivoties pa LV kadu vikendu, varbut pat uz gign saietu savu gimetni atradit, bet tagad japaliek garu degunu un jaskatas, kad vel kads atvalinajums pirms ziemishiem varetu patrapities.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...