Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jebkurs leils pasakums prasa savus upurus, tapat, kaa jebkurs jauns celshs, liek mums stavet korkji paris meneshus.... :)

p.s. Skatos gign pub serveris atdzivojies, verijs naiss, vakara ar registreetos vares uzkapaat

Link to comment
Share on other sites

Ņarr. Mums ir problēma - korķu vilcis nedarbojās,un vīna korķis ir iesprūdis pudelē. Ne uz augšu, ne lejā iestumt. Vai kādam ir idejas, kā vēl bez stumšanas iekšā un cenšanās sagriezt driskās to korķi ar nazi ir iespējams atvērt pudeli?

Link to comment
Share on other sites

Ņarr. Mums ir problēma - korķu vilcis nedarbojās,un vīna korķis ir iesprūdis pudelē. Ne uz augšu, ne lejā iestumt. Vai kādam ir idejas, kā vēl bez stumšanas iekšā un cenšanās sagriezt driskās to korķi ar nazi ir iespējams atvērt pudeli?

http://www.youtube.com/watch?v=8EZZVIyVeQI

slinkums meklēt angliski, gribēsi dzert sapratīsi pēc šitā vai atradīsi angliski, esmu pats ar kurpi taisijis.

Link to comment
Share on other sites

smejies vai nee, bet gulj vins ar tadam sievietem par kuram citi tikai vel sapņo, tatad JAUDIGA tehnika strada :D šis gan ir Latvijā, jau labu laiku pirms tam bija video angļu valodā, vadīja ārzemēs, ASV gan jau, tur neveiksminieku netrūkst, pat liekas biļetes cena uz semināru pārsniedza 100$, neslikts bizness.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Wassup! Visu nedēļu kārtigi atdejots,šodien pedejie gala koncerti vēl janodejo un viss pūles būs atmaksājušās.. :]

Vakar izardijamies barčikā kur pardevejai bija pedeja diena darba tadelj visu varēja dzert par brīvu... kā arī bārmene piedzerās ka beigas bija pašapkalpošanās. :D šodien kārtiga balle meža parkaā, ja kāds šodien dodas tur un grib izšaut pa aliņam, ziņojiet.. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wassup! Visu nedēļu kārtigi atdejots,šodien pedejie gala koncerti vēl janodejo un viss pūles būs atmaksājušās.. :]

Vakar izardijamies barčikā kur pardevejai bija pedeja diena darba tadelj visu varēja dzert par brīvu... kā arī bārmene piedzerās ka beigas bija pašapkalpošanās. :D šodien kārtiga balle meža parkaā, ja kāds šodien dodas tur un grib izšaut pa aliņam, ziņojiet.. :D

tu biji skābenē?
Link to comment
Share on other sites

Double, vakar biji? :D

es gandrīz tiku tik tālu :D satiku dažus pazīstamos, un viņi nepavilkās uz domu iet uz turieni, un man nācās sekot bara instinktam :DDD

bļa bet ja tur bija šmiga 4 free, tad man tur vajadzēja iet :D

Link to comment
Share on other sites

es gandrīz tiku tik tālu :D satiku dažus pazīstamos, un viņi nepavilkās uz domu iet uz turieni, un man nācās sekot bara instin

ktam :DDD

bļa bet ja tur bija šmiga 4 free, tad man tur vajadzēja iet :D

Tas barčiks kur es biju saucas beerlog, ja nemaldos,vinsh netālu no kalnciema ielas 12!! :]

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...