Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Patiesibā dzīvoju 5 km no Lubānas ezera, bet mācos Rēzeknē! (Izlaidums) Problem? :troll:

Mani vienkārši drusku pārsteidza tas, ka zini par ziemeļbļazmu :D Es gan tur, gan rēvisā bieži apgrozos kad esmu tajos galos :D

Link to comment
Share on other sites

Mani vienkārši drusku pārsteidza tas, ka zini par ziemeļbļazmu :D Es gan tur, gan rēvisā bieži apgrozos kad esmu tajos galos :D

Eu eu eu...Tas nozimē ka kādreiz vajag sadzert... :D bet tāda kā rēvisa, sen jau nav!!! + Es aprogozos parasti klondaika vai zanzibarā,dažreiz ja ir nauda tad var aizrāpot uz XS (bet parasti žēl 4 Ls :D).

Link to comment
Share on other sites

Eu eu eu...Tas nozimē ka kādreiz vajag sadzert... :D bet tāda kā rēvisa, sen jau nav!!! + Es aprogozos parasti klondaika vai zanzibarā,dažreiz ja ir nauda tad var aizrāpot uz XS (bet parasti žēl 4 Ls :D).

Redzi jauno G klasi - esmu tur :D

Link to comment
Share on other sites

ALUS 24paka PAR 3.99 Ls!

Kvalitatīvs angļu alus "CARLING LAGER", kas iecienīts un augsti novērtēts Skandināvijā, no šodienas nopērkams Spirits & Wine veikalos par SUPERCENU - 3.99 Ls / 24paka x 0.33L

TO THE ŠMIGAMObĪLIS!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ALUS 24paka PAR 3.99 Ls!

Kvalitatīvs angļu alus "CARLING LAGER", kas iecienīts un augsti novērtēts Skandināvijā, no šodienas nopērkams Spirits & Wine veikalos par SUPERCENU - 3.99 Ls / 24paka x 0.33L

Kads ir jau ieverteejis, vai alus ir dzerams vai nav ?

Link to comment
Share on other sites

Pingvīni salagas, bet bostona man riebjas...nu neko darīt, kauss jāņem blackhawks. / lai gan bostonas uzvara mani priecēs tikai tāpēc ka tu spēlē Daugava

Beidzot pēc ilgiem laikiem 5diena pavadīta skaidrā prātā...vismaz varēs kaut ko atcerēties :DD

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Jēbāl. Vakar maltas futbola sacensibās iepisa ar bucu tā pa kāju, ka šodien pie potītes tāds uzpampums.. mugura arī sāp, pakustēt šodien vairs nevaru, laikam gultas režīms šodien būs...

+ kādu kompresi varētu uzlikt mugurai lai atvelk sāpes? Nežēlīgi sāp, pretsāpju tabletes nepalīdzeja!

Link to comment
Share on other sites

Ziede evija. Man mājās stāv jau kādus ~10gadus un vienmēr uzsmērēju uz kāda sastiepuma un paliek labāk , tagad pārdod kautkādas jaunākās , bet man ir sen atpakaļ pirkta no kautkāda čela dziļos laukos kurš pats taisīja un pārdeva :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...