Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

...

nē godīgi. cik tu vari izdzert? es pēc tiem 10 kočikiem visticamāk alkoholu vairs negribētu. tev iekšas no metāla? lai gan skuju metālu, tas rūsē. dafuq is inside you? piesakies uz zinātniskajiem pētījumiem kā cilvēks, kas, gan jau tagad, pat svīst tīru šņabi.

edit: no 2k postiem kļūst par čīteri? dēm.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Piespiedīsi miežagraudu ar gedzenu, un tas izsprāgs/izspiedīsies kā pumpa, vienkāršiem vārdiem runājot.

Kad man bija 1x ļoti sāpīgs miežagrauds, es izspiedu - uzreiz palika vieglāk un nākamajā dienā teju nekā vairs nebija.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Tulznas, pumpas, kviešu un miežu graudus, varžu acis, kārpas - visu jau var izspiest, bet ne vienmēr tam ir ilglaicīgs ieguvums. Nu noriskē. :shades:

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

vakar iemtās acī miežagrauds. internetā palasīju par to, ka berzējot zelta gredzenu pret aci, palīdzot. tagad gribu zināt, kā zelta gredzens var palīdzēt? kas viņā tāds ir?

Paprasi lai čoms tev negaidīti iespļauj tajā acī. :D Arī palīdzot,ķip. :DD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vakar iemtās acī miežagrauds. internetā palasīju par to, ka berzējot zelta gredzenu pret aci, palīdzot. tagad gribu zināt, kā zelta gredzens var palīdzēt? kas viņā tāds ir?

Medicīniskais izskaidrojums varētu būt šāds.

Vari rīvēt kaut vai ar metāla karoti, jo šajā gadījumā zeltam nav pilnīgi nekāda nozīme. Viss noslēpums slēpjās tajā, ka rīvējot/berzējot pastiprinās asins pieplūde un cirkulācija plakstiņam un iekaisums tiek likvidēts dabiskā veidā. Tāpēc vari uztvert par to zelta izstrādājumu ''spēku'', kā vienkāršu tautas mītu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nē godīgi. cik tu vari izdzert? es pēc tiem 10 kočikiem visticamāk alkoholu vairs negribētu. tev iekšas no metāla? lai gan skuju metālu, tas rūsē. dafuq is inside you? piesakies uz zinātniskajiem pētījumiem kā cilvēks, kas, gan jau tagad, pat svīst tīru šņabi.

edit: no 2k postiem kļūst par čīteri? dēm.

Da velns viņ zin :) Tak es tur taas leišu mammītes un igauņu māmiņas dancināju uz urrāaāā...Ik pēc dejas, noslaukoties, varēju dvieli izgriezt :) Protams, radās ašās domas, ieiet aukstā dušā ,cerēju ka tas palīdzēs, aha max uz 10min :) kā izdzer kokčiku, tā izdancā to laukā :) Šodien sāp visas kājas... :) Vopšem man kolēģis vakar atraxta no nezināma tel.nr. ar ko kopā biju no Liepājas, ķipa kā sauc to tavu draugu kas pievēma tā igauņa nummuriņu ...Es tā bļēēē Nak3du jau meklē :DD Es uzraxtu neko, nezinu man draugu nav :DD Bļēē šodien uzzinu ,ka kolēģis gribējis no Nak3d dabuuut fotkas :DD Proņislo Nak3dam :DD Darbā ledusskapītī stāvēja Capteinis :) hopc hopc uz vakara pusi 2x pa 50gr , tagad 3shais alus un nu jau jūtos vesels :) Šītādus seminārus savu mūžu vairs nelaidīšu garām :DD Leduskapī vēl 0,5l jacks ko no Rīgas atvedu vēl stāv mazajās colas pudelītēs :)

Link to comment
Share on other sites

Lasot domās iztēlojos kā viss varētu izskatities :D

bet izlaidu to vietu kur Tu dušā ej :D

Nee nu tas labi :DD Tur tik daudz ACTION bija ka visu nevar izstāstīt, šis bija kaut kas uz to pusi , kad Liepājā pēkšni no rīta pamodos viesnīcas nummuriņā ar pilnu kabatu naudas :DD Džakuzijā . ķipa kā filmā paģiras :DD Nak3d domāju apstiprinās,ka ar mani toč garlaicīgi nebija :DD Man vēl mājas tie ŠMIGAs kuponi stāv :DD Jātaupa,nākamam semināram kad viņus iemainīt :) āā labākais jau bija tas ,kad sākumā pēc tiem welcome drinkiem (blue lagoona), piegāju pie bārmeņa un saku lai uztaisa man kaut kādu pārsteigum kokču kas no kājām gāž . Es šas sacerējies, a džeks pidars man ielej 50gr Tulamoru ar 40gr Balzāmu , un saka še tev pārsteigums :DD Bļēē, ziniet nebija nemaz tik sūdīgi , bet biju gaidījis lielāku atombumbu. Kā tiko uzzināju 2l Jacka esam iznesuši no bāra uz afterparty + vēl kādas 8kokteil glāzes :DD man tak nummuriņā tur palika tik daudz tukšu glāžu :DD Bet ziniet, baigais miers sirdij, ka laikam tās eskortmeitenes nedabujām, jebal, man tak tagad būtu sirdsapziņas pārmetumi un varētu savus video REDTUBE mekleet ar Nak3du :DD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...