Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

kas te ir mācījies kaut ko par un ap ekonomiku?

es varētu iedot uzdevumu nosacījumus, un man cilvēciskā valodā pastāstītu par ko tur jāraksta.

man no 5md vismaz 50% jāizpilda sekmīgi lai dabūtu atzīmi.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai tikko pamanīju, ka tūbija bija sašūmējies par manām vārnām :( Visa ideja bija argumentēti novārnot un tad pamatoti nobanot, lai man nevar piesieties par "nepamatotiem" baniem. Un es uz tevi (tūbij) neuzēdos.

Bet noskaidrojās, ka te var daudz ko nopirkt un ja tu spēsi nopirkt to, lai man noņem moderi, goda vārds, būšu gar zemi.

Link to comment
Share on other sites

20LS manā kontā, noņemšu

100 LS un noņemšu Tedijam admina tiesības. Pārāk jau pērkama dirsa kļuvis pēdējā laikā. Vispirms salasa no visiem naudiņu lai Tūbiju nobano un pēc tam saņem no Tūbija lai noņem banu.. Un tā jau vairākas reizes!

Link to comment
Share on other sites

100 LS un noņemšu Tedijam admina tiesības. Pārāk jau pērkama dirsa kļuvis pēdējā laikā. Vispirms salasa no visiem naudiņu lai Tūbiju nobano un pēc tam saņem no Tūbija lai noņem banu.. Un tā jau vairākas reizes!

pa sietu es pats sev noņemšu :D pat par mazāk

Link to comment
Share on other sites

tikko iedomājos - kāds zin kur palicis Dr.Sāpe ? Atceros baigās pērles brīžiem rakstīja , tik tagad jau pailgu laiku nav manīts.

Tūbijs viņu nobanoja. Viņš tagad esot slēptais moderators. Ja sakrās vēl 3 veiksmīgu maksājumu čekus, viņš varēs griezt lielo laimes ratu, kurā var dabūt Main Admina tiesības.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tieši, kad gribēju iziet pusdienās, sākās lielais gāziens. nu neko, paēdīšu vēlāk :(

nu ja tu esi Rīgā, tad vismaz tagad varēs par svaigu gaisu papriecāties, kas pirms lietus īpaši nebija jūtams šodien..

Link to comment
Share on other sites

Kr4 iegādājos lumia 920, pagaidām saprotu ka esmu cirvis tajā telefonā, un viņš ir gudrāks par mani.

Domāju taisīt microsoft account, bet nesanāk,

uz šo linku eju iekšā, man pat nerāda aizpildīt nekādus datus, tikai balts fons, nah tā? :/

https://signup.live....gnup.aspx?lic=1

EDIT: Caur telefonu uzstaisīju akkauntu, tik nez, kpc pc nevarēju to izdarīt, nu hz, viss kārtībā (:

EDIT2: Da nekas nesanāk, man prasa permission tjipa lai apstiprinu bet kā visu apstiprinu, logojos iekšā, tā atkal viss iet uz apli, un atkal prasa to pašu apstiprinājumu!? help? (:

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Caur vienu pc mēģinu nevaru, caur otru pc mēģinu nevaru, balts attēls un vsjo.

Un ja jau esmu uzstaisījis caur telefonu akkauntu, man prasa permissionu no kāda cita, tjipa microsoft domā ka esmu nepilngadīgs. moš es varētu kādam kuram ir šis akkaunts aizsūtīt uz e-pastu savu pieteikumu, lai mani apstiprina būtu ļoti pateicīgs :)

EDIT: vsjo pēc ilgām mocībām, viss ir nokārtots. (:

post-33328-0-40282100-1369142824_thumb.png

post-33328-0-96525600-1369142841_thumb.png

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Vai ir kā iespējams telefona kredītu izpumpēt ārā caur kādu web servisu uz savu bankas kontu? Labākajā gadījumā, lai būtu pa nullēm, sliktākajā ar nelielu - zīmi.

Zinu, ka agrāk bija tas face.lv joks , ka šādi varēja pat nopelnīt naudu. Ir divas okartes ar 100+ Ls kredītu.

Link to comment
Share on other sites

Vai ir kā iespējams telefona kredītu izpumpēt ārā caur kādu web servisu uz savu bankas kontu? Labākajā gadījumā, lai būtu pa nullēm, sliktākajā ar nelielu - zīmi.

Zinu, ka agrāk bija tas face.lv joks , ka šādi varēja pat nopelnīt naudu. Ir divas okartes ar 100+ Ls kredītu.

papildinājuma kartes vai kartes kā tādas?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...