Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

šodien bij luste ieslēgt šito, nebūtu vējš, pie vidējā kādi +5km/h klāt http://www.endomondo...=feed_opengraph

betnu tā vel galīgi formā neesmu, pēc kāda mēneša būs jau labi.

Heh, gluži vai mans braucamgabals.

Tur kaut kāds veloceliņš iet līdz Jūrmalai?

Deadalive'a 9. kilometrā jau ir veloceliņš un tā līdz pašai Jūrmalai. Iet arī cauri tai, bet nepateikšu cik tālu.

Link to comment
Share on other sites

Kàdam ir kāds zināms veļas mašīnu meistars?

ja nemaldos, vakar afro k-ko minēja, ka šai ir zināms māsķers. sazinies ar viņu.

Kas tas pa kakainu laiku šodien laukā? pat nevar zaļumos pasēdēt un aliņu ietriekt, kā pie 7dienas pienāktos :D

Link to comment
Share on other sites

Jaunā Ala - WIN.

^^,

Kamīns, romaņķika, vietas arī daudz- nav pārbāzts un nav jātusē 30cm attālumā no blakusgaldiņa. Approved by Aphrodyte.

Vienīgi tagad būs ļoti jādomā par nākamo vīkendu - man kopš 18 gadu dzimšanas dienas svinēšanas bija gadskārtu tradīcija svinēt (vai sākt svinēšanu) Alā, bet šogad kaut kā nevelk uz svinībām. No otras puses, jaunā Ala liekas tik jauka.. Hmhmhm.

Link to comment
Share on other sites

Jaunā Ala - WIN.

^^,

Kamīns, romaņķika, vietas arī daudz- nav pārbāzts un nav jātusē 30cm attālumā no blakusgaldiņa. Approved by Aphrodyte.

Vienīgi tagad būs ļoti jādomā par nākamo vīkendu - man kopš 18 gadu dzimšanas dienas svinēšanas bija gadskārtu tradīcija svinēt (vai sākt svinēšanu) Alā, bet šogad kaut kā nevelk uz svinībām. No otras puses, jaunā Ala liekas tik jauka.. Hmhmhm.

pag, ko? Kāda jaunā ala? Vecā ir ciet, vai otru alu atvēra?

Link to comment
Share on other sites

Vakar sanāca atklāt sezonu Garciemā un novērot procesu, kad ūdens iztvaiko no pludmales smiltīm, sajūta kā pirtī: 20130511163115.jpg

Tu peldējies? Nu nejau, droši vien ūdens bija ledus auksts.. :o

Link to comment
Share on other sites

Nu nejau pastaigājoties es atklātu sezonu, bet teikšu godīgi, peldēšana nebija ieplānota. Ūdens temperatūra ciešama, grādi 10, tikai ja aizpeldi metrus 100 no krasta un ienirsti dzelmē, jūti kā ķermenis kļūst stīvs.

Link to comment
Share on other sites

No ībejā pasūtītām 5 lietām atnāca tikai četras. Sakontaktējos ar selleri, vai viņš vienu nav aizmirsis. Cik reāli ir liela iespēja, ka pastā tika nočiepta figņa no paciņas?

1 paciņa, kura satur 5 elementus? Atkarībā kā iepakota/sapakota. Varbūt 5. daļa ir atdalījusies un tiks izsūtīta ar aizkavēšanos. Vai ļaunākajā gadījumā nozagta, ja vien tas ir bijis kaut kas ūbeer vērtīgs.

Apdrošināta jau nebija?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...