Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Attenšen. 1400. lapa ir paredzēta dirst sūtīšanai. Lūdzu, variet izpausties.

P.S. Attiecīgā akcija nav nekādā veidā saskaņota ar GIGN vadību un šīs ziņas autors nenes nekādu atbildību par trešās personas radītājām fiziskām un emocionālām traumām.

Ej dirst.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bleeee pulkstens 15:00 puse dienas noguleeta...Un hrenova veel pie tam....Pokers laikam ~6:00 beidzaas... Mana taktika nostradaja visus piedziirdiit un visus apspelet pec tam :DD tika izspeletas tikai 5 rinkji, un visos izceelu 1mo plekji :) Bet ar sievieteem pokeri spelet tas ir zhopaa... Vinjas visu laiku paliek spelee, ne reizi nenomet kartis lai gana vispar nekas rokaas nav...Tas galigi kaitinaja....Bacardi rulllee... Laikam kaut kaa jasanjemas un jaaiziet uz veikalu pec kaada aleena, kas vareetu mani izglaabt....Shodien galigi toch neko negribas dariiit,...

Link to comment
Share on other sites

Bleeee pulkstens 15:00 puse dienas noguleeta...Un hrenova veel pie tam....Pokers laikam ~6:00 beidzaas... Mana taktika nostradaja visus piedziirdiit un visus apspelet pec tam :DD tika izspeletas tikai 5 rinkji, un visos izceelu 1mo plekji :) Bet ar sievieteem pokeri spelet tas ir zhopaa... Vinjas visu laiku paliek spelee, ne reizi nenomet kartis lai gana vispar nekas rokaas nav...Tas galigi kaitinaja....Bacardi rulllee... Laikam kaut kaa jasanjemas un jaaiziet uz veikalu pec kaada aleena, kas vareetu mani izglaabt....Shodien galigi toch neko negribas dariiit,...

qm.gif

qm.gif3u6652.jpg

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Kas var būt pie vainas, ka visu laiku slēdzot iekšā PC automātiski ieslēdzas steam, bet tagad viņš pat nekonektējas iekšā. Pamēģināju pats ieslēgt steam nekur nekādas pazīmes(izmaiņas). Karoč var spaidīt uz steam ikoniņas un viņš neiet iekšā. Itkā dzēsis neko ārā neesu, kompi restartēju arī, bet bez izmaiņām. Ir kādi ieteikumi? HEEEELP

Link to comment
Share on other sites

Reinstalēt stīmu? Šitais programmu gļuks dikti bieži parādās, parasti neko nevar izdarīt citu, kā vien izdzēst no add/remove progām un pa jauno ieinstellēt.

Nu laikam vien būs jādara garais cikls! Vēl jāmeklē moduļi, tie jāmet iekšā utt.. :/

Link to comment
Share on other sites

Tas man pārāk nepalīdz - tur noteikti 50% ir mēsli. Arī atšķirību starp ultimate, xx edition un home neredzu. Kāds esiet tik labs, ielieciet man mutē linku.

Es pat nezinu, kas man labāk - 32 vai 64 bit. Man ir 2GB ram.

un vai instalējot caur flash man no flash citas lietas nepazudīs?

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Kaut ko saspaidīju - ne disku, ne flash neizmantoju, gan jau viss kārtējo reizi beigsies pie meistariem un 40Ls izdevumiem, bet esmu jau pieradis ik pa 2 mēneši to darīt! :D

Link to comment
Share on other sites

Jūs nezinat kur Rīgā var nopirkt tās googly actiņas? Vismaz kur varētu nopirkt, jo man nav nejausmas.

"Ballonu pasaule" - Rīga, Lāčplēša iela 77/79 - Tur ir visādas krutas drazas... ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...