Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Fakinā US valdība atkal paļubomu taisa "Terorismu" lai varētu vel kaut kur ar bezsmadzeņu zaldātiem aizbraukt pēc naftas vai opiātiem kā Irākā un Afganistānā.

Pasaule iet uz leju, jo bagātākajiem ir par daudz naudas, lai tūkstošiem cilvēku dzīvības uztvertu augstāk par insektu dzīvībām un pie tam cilvēki ir tik stulbi, ka nemaz nevēlas pretoties zombēšanai. Ieskaitot mani.

Apsveicu, Tu to visu esi sapratis!!! :clap:

Link to comment
Share on other sites

Es tev godīgi saku - uz JRT ir vērts iet uz gandrīz jebkuru izrādi, ja vien ir laiks, interese un līdzekļi.

2dien biju uz Grenholma metodi - iesaku, ja ko konkrēti no pēdējām redzētajām.

Sacīts - darīts. 30. aprīlī Došos uz Grenholma metodi. Palasīju par ko ir - tiešām varētu būt laba.

Link to comment
Share on other sites

Neizprotu sievietes, vienu brīdi liekas ka lieliskāk nevar būt, otru brīdi jau grūž no tilta malas nost.

love sucks.

Sievietes visas vienadas, vienmer atradis pie ka piesieties, ka teica mans fizikas skolotajs (sievietes celas no merkaka - viriesus atveda citplanetiesi)

EDIT - no sakuma vienmer viss liekas perfekti, pec pirma gada sakas stridi un parmetumi.

Edited by SnowY^
Link to comment
Share on other sites

Tādā ziņā varu sevi mierināt ka biju kopā tik biš vairāk kā trīs mēnešus, tik stulbi jūtos ka tik ātri pieķēros, tagad zināšu labāk pārbaudīt lai sieviete pieķeras pirmā nevis pašam uzskāpt uz tā paša grābekļa vēlreiz, un ciest tik pat ļoti.

Link to comment
Share on other sites

Ja jūs nemākat sadzīvot ar sievieti, tad nafig jums viņu vajag? Cauruma pēc vari paņemt silikona pežu.

Kas tava uztvere ir sadzivot? Tad kad Tev gonji virsu (par neko) teikt viss kartiba, viss kartiba nedusmojies? Ne visiem veicas atrast to perfekto meiteni kurai bus visas tevis veletas ipasibas, protams sakuma ta var likties, bet ar laiku viss atklajas un rodas domstarpibas, un cilveku nevar izmainit, lai ka ari tu censtos :coffee: .

P.S - ar silikona pezhu noteikti forshi nakti gulet kopa, vietas gulta ari vairak, est ari noteikti uztaisis, cool ne? :slap:

@AmE - Mainisies tas cilveks tikai tad kad vins pats to gribes, vari motivet, nemotivet, ja vinam pofig uz Tevi tad ta ari paliks, nav shi nekada sapnu pasaulite.

2. Ne par mani sheit ir jazile, bet es atbildeju uz to ko gribeja teikt "Murgi^^", ka ne ar visiem ir iespejams sadzivot, lai ari ka no sakuma liktos ka vina ir ista un vieniga, biezi vien tas taa nav.

Edited by SnowY^
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ir jāsaprot, ka attiecības ir savstarpēja cieņa. Ja tādas nav, tad tur nekas labs galā nesanāks. Un cilvēki mainās, ja tu proti pareizi motivēt.

Bet katrs no mums attiecībās meklē ko citu, tāpēc reizēm ir ļoti grūti atrast īsto.

edit:

@SnowY^ - viss ir atkarīgs no tā, ko tu gribi izmainīt cilvēkā. Man grūti izzīlēt par ko tu runā. Un ja pofig uz tevi, ko tu vēl dari ar viņu?

Link to comment
Share on other sites

SnowY tad dzīvo ar džeku.

+ neko neteiks ja nebūsi sakārtojis istabu

+ nebūs jāizvēlas starp ziepeni un hokeju

+ neko netieks, ja vakaros izdzersi 10 alus par daudz

+ ēst pagatavos ( roltonam uz pakas ir recepte, imho )

- backdoor only

Link to comment
Share on other sites

SnowY tad dzīvo ar džeku.

+ neko neteiks ja nebūsi sakārtojis istabu

+ nebūs jāizvēlas starp ziepeni un hokeju

+ neko netieks, ja vakaros izdzersi 10 alus par daudz

+ ēst pagatavos ( roltonam uz pakas ir recepte, imho )

- backdoor only

GIGN community ir palicis sarkastiski "intelektuals", cilveks vairs nevar izteikt savu viedokli, un jau vilku bars metas virsu, ar savam galejibam un uzdirsieniem, jusu vidu laikam valda teiciens - ko pirmo dos, to njemsu, ka bus - ta bus, ganjau pacietisu, nav jegas te ar jums runat vai apspriest kautko, saskries viss intelektualju slanis un saksies kartejais GIGN flamewar, jo redz vinji uzskata ka vinjiem ir taisniba, un citu acis ta ari jabut, es jau nedrikstu izskatities sliktak par vinu piem. (Teletubijs & Shariks), pieaugushi virieshi, noteikti abiem pari 20, bet interneta uzvedas ka berni, megina viens otru, rupji sakot, apdirst, tikai lai bara vidu butu kuul pacani.

:atrodidraudzeni:

been there done that.

Reku jau, uz tumsu sak izlist trollji no alam, ezis noteikti shausmigi ar sevi lepojas tagad.

Ezi - ja liekas, tad var sasisties.

Edited by SnowY^
Link to comment
Share on other sites

Reku jau, uz tumsu sak izlist trollji no alam, ezis noteikti shausmigi ar sevi lepojas tagad.

Man līdz trollim vēl tāls ceļš ejams. Vienkārši jūs te šobrīd muļļājat pa rokām briesmīgi nejēdzīgu sūdu, likās, ka bilde vietā. :)

Link to comment
Share on other sites

geimeri runā par sievietēm, kur ši pasaule ir nonākusi..

Es nekad neesmu nožēlojis nevienas attiecības - lētas vai īstas, bet tajā pašā laikā nekad neskatos arī uz viņām ar "es gribu atpakaļ". Tā visa manā uztverē ir pieredze, kas kādreiz noderēs.

p.s. lai cik tas arī lēti nebūtu, šņabis ārste, uzliec kompresi dvēselei. /sūdīgi ka brīvdienās strādā/

Link to comment
Share on other sites

/sūdīgi ka brīvdienās strādā/

Man 5dien nakts un tad brīvs 2as dienas :D

Ja kas varam atpūsties, piemetīsim opelim kādu pie rūļļiem +pie reizes būsim atmazgājuši mašīnu arī :D

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Kas tava uztvere ir sadzivot? Tad kad Tev gonji virsu (par neko) teikt viss kartiba, viss kartiba nedusmojies? Ne visiem veicas atrast to perfekto meiteni kurai bus visas tevis veletas ipasibas, protams sakuma ta var likties, bet ar laiku viss atklajas un rodas domstarpibas, un cilveku nevar izmainit, lai ka ari tu censtos :coffee: .

Manā uztverē sadzīvot ir atrast kompromisus visām situācijām, ja tu uzvedīsies kā pussijs, via tieši pretēji, tēlosi cieto čali, kuram viss pohuj un vaina ir tikai meitenē, tad diezgan loģiski, ka tur nemaz nekam nav jāsanāk.

Te bija runa par to, ka meitene grūž čali nost no tilta malas, šeit jau sākās saruna par to, kurš no abiem (visticamāk, ka abi) ir duraki, kam šīs attiecības ir pie dirsas.

Un censties ir tāpat kā dzert siltu alu iedomājoties, ka tas ir auksts, garšo tāpat pēc sūda, ja nemākat runāt viens ar otru, tad meklē kādu šmaru, kam pietiek ar to, ka tev ir smēķi ar ko uzcienāt un nesauc viņu par cūku ikdienā.

Es mēģinu sākt rakstīt tā, kā šeit ir pieņemts, jo banot jau drīkst tikai par izvarošanu, tā kā man vēl tāls ceļš ejams.

P.s. Par attiecībām ir jārunā ar otru cilvēku vai draugiem, nevis jāčīkst forumā par to, ka visas sievietes ir vienādas, bet jūs jau to paši ziniet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sievietes visas vienadas, vienmer atradis pie ka piesieties, ka teica mans fizikas skolotajs (sievietes celas no merkaka - viriesus atveda citplanetiesi)

EDIT - no sakuma vienmer viss liekas perfekti, pec pirma gada sakas stridi un parmetumi.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...