Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

ahh, too late.

šodienas rezumē, nopirku mašīnu, gāju skati gribēju zināt kas tad man tur jātaisa, protams saņēmu melno uzlīmi, tik roķene jāpieregulē un sajūga pedālim nebija gumijas (par to man ielika 2 ) :D

Tagad jāsāk saprast nauda ies vienuviet mašīnā..

Nevarēšu kā Gūdijs aleeni minimums 4tri katru vakaru :/

Link to comment
Share on other sites

Ew.slapinātāj,kas tev tur ir ar tie avatāriem,visu laiku ar tiem pirkstiem ņemies,nlo tur finger fakers,tagad džims tur ņemās,tev problēmas..! tagad opelim ar skati nevar iziet,bet ne jau to tagad forumā jāklāsta. labāk iedod māsas paņurcīt vai pat s sevi ziedosi. :DD

Link to comment
Share on other sites

uhh noslinkoju līdz beidzamajam.

vajadzēja čomam uztaisīt mājaslapu skolas konkursam "Ģeometrija 6000" šodien līdz 14.00 bija termiņš.

piecēlos 11 un 2h uztaisīju. not bad, not bad at all.

tagad maybe pat kaut ko laimēsim ar šito darbiņu :D

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Šodien testēju vakar nopirkto, nekad vēl neredzēto, nedzirdēto un nedzerto Saldalu:

DSC-0227.sized.jpg

DSC-0224.sized.jpg

Nākamā glāze būs no 5l bunduļa tumšā Saldalus. Ko lai saka - gaišais nedaudz atgādina Brāli, bet vispār tīri gards, man jau tie dzīvie ali liekas vissmeķīgākie.

^^,

Link to comment
Share on other sites

Grāmatu lasītājiem: diezgan ērta vietne, kur veidot izlasīto grāmatu, lasīt vēlamo grāmatu listi, novērtēt izlasīto, pievienot aprakstus, ja ir vēlme, kā arī čekot, ko lasa citi draugi un paziņas, un arī saņemt rekomendācijas atkarībā no tā, ko esat jau lasījuši un labi novērtējuši: http://www.goodreads.com

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tā, let me see. 2l gaišā Saldalus maksāja tuvu pie trim latiem, 5l bočka tumšā 6,7 ls. Ceņņiks labs ^^,

EDIT: OYA, tumšais Saldalus neliek vilties - rūgtens, ar melnalus piegaršu, varens alēns. ^^,

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Tie moderi, kas te ir ar gariem krāniem un bano visus pa labi pa kreisi - apdomājaties kā tas izskatās no lietotāja viedokļa. Permanenti bani ir domāti par rupju foruma noteikumu neievērošanu nevis par "man tas čalis nepatīk"

Link to comment
Share on other sites

Nu lab lab...Tagad testeeju jauno ALDARA Dižais Gambrinus, tāds rūgtens, galīgi nav manai gaumei...Cerēju ka 2trā un 3šā pudelīte būs gardāka,bet nekā...

es ar šito gribu pamēģināt. viņš ir dzīvais vai pulveralus? un cik grādi viņam ir?
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...