Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

yeah, šodien algas diena, jātiek beidzot pie pirmās mašīnas :D

Savādāk drīz jau izskatīšos kā anoreksiķis katru dienu kātojot ar kajām.

P.s. Tomēr ziema mūs nepamet, no rīta pamodos, un bija sasnidzis kādi 6cm, saucās pavasaris, pietam vakar redzēju pirmos gājputnus, skatījos uz stārķi kurš lidoja pāri, un tad pēkšņi ne no kurienes lido kādi 8 gulbji pāri, es domāju ka putniem arī dēļ garās ziemas orientācija zudusi, kas par gada laiku, vai viņi nav sajaukuši laikus atlidojot.

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Nez, es allaž uz teātriem velku ļoti ofišal un pieklājīgu apģērbu, un Dailes teātrī vēl aizvien lielākā daļa apmeklētāju arī tā dara.

EDIT: Man vārdnīcu kaķis apēda, kāds gadījumā nezina, vai no kr. val. белки patiešām ir proteīni? Vai tomēr olbaltumvielas? Naya, tā jau domāju, ka gūgles tulkotājs ir cheap as ass.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Es jau no Tevis tieši gaidīju atbildi, Arni, jo nu, ja es neko no tā nezinu, es arī neizliekos to zinām, labāk pajautāju kādam, kas zina q: Vienkārši manā gadījumā pat, ja tas ir viens un tas pats, par ko man arī bija klusas aizdomas, tik un tā ir svarīgi, kurā gadījumā vajag runāt par proteīniem, kurā - par olbaltumvielām.

Enīvei, tanks par aizdomu apstiprināšanu. Paliku pie olbaltumvielām tekstā.

Edit 4 kRi: Nu, kā, man kā tulkam ir jāzina, kurā gadījumā kurš sinonīms ir jālieto. Ja es, protams, vispār zinu, ka tie ir sinonīmi. Bet es nezināju, man bija tikai klusas aizdomas, ka tie tādi ir, ko arī šeit noskaidroju. ^^,

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Apple Guru, ludzu palidziet viena atraa jautajuma, vai Ipad2 ar serijas numuru a1396 ir 3G vai nav? Pec informacijas interneta nevaru lidz galam saprast, saana ir vieta prieksh sim kartes, respektivi tas nozime, ka varetu buut ari 3g vai ne ? Vienkarshi ir iespeja tagad arzemes iehavot pa smiekligu ciparu saadu ipad, bet bez 3g man vins nav vajadzigs, laiks man ir veel 15 min lai izdomaatu :D

Danke ! :)

p.s.

Mle, iehavoju, jaskrien uz lidmasinu nebija daudz laika, ceru, ka ir 3g :D

Link to comment
Share on other sites

Apple Guru, ludzu palidziet viena atraa jautajuma, vai Ipad2 ar serijas numuru a1396 ir 3G vai nav? Pec informacijas interneta nevaru lidz galam saprast, saana ir vieta prieksh sim kartes, respektivi tas nozime, ka varetu buut ari 3g vai ne ? Vienkarshi ir iespeja tagad arzemes iehavot pa smiekligu ciparu saadu ipad, bet bez 3g man vins nav vajadzigs, laiks man ir veel 15 min lai izdomaatu :D

Danke ! :)

Domā viņi (Apple) taisīt WiFi only versiju AR Sim kartes slotu? :D Šaubos!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...