Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Nu ko, dārgie, kādas atsauksmes par Razer Abyssus 3500dpi usb gaming peļuku?

es pieļauju domu, ka tu no mums slēp kaut ko ļoti lielu un slepenu.

dāmai garšo alus, ok, standarts, dāma droto kontru, ok, +/- standarts, dāma ir gign`ā, nekas neparasts, bet tomēr rodas intrese (tobiš ko viņa te pazaudējusi, no offence), bet ja dāma pērk kkādu randommegaproyoyoyo peli, tad tā vien liekas, ka tu kaut ko noklusē....

Link to comment
Share on other sites

es pieļauju domu, ka tu no mums slēp kaut ko ļoti lielu un slepenu.

dāmai garšo alus, ok, standarts, dāma droto kontru, ok, +/- standarts, dāma ir gign`ā, nekas neparasts, bet tomēr rodas intrese (tobiš ko viņa te pazaudējusi, no offence), bet ja dāma pērk kkādu randommegaproyoyoyo peli, tad tā vien liekas, ka tu kaut ko noklusē....

Es pieļauju domu, ka tu slēp no mums ko ļoti tizlu un acīmredzamu.

Noliktavas tirliņam garšo francijas iela dārgāks alus, ok, standarts, kam gan negaršo. Noliktavas tirliņš raksta forumā, kaut arī visiem no tā nelabi metas, ok +/- standarts. Tirliņu neviens nevar izturēt, jo viņš ir nožēlojami stulbs - nekas neparasts. Tomēr rodas interese (tobiš nevar saprast, no offence), kāpēc tirliņam, kuram ir manāmi zemāks intelekta līmenis par vidējo tautieti, vajag kaut kādu megayoyoyoyomegauber 5 iphonu. Man šķiet, ka tu no mums kaut ko slēp - tev ir mazs pencils biksēs.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

es arī gribu sev videni lai kādu spēli varētu uzdzenāt, bet nevaru saņemties nopirkt, un no video kartēm arī tik daudz nesaprotu. pagaidām to kas manā monstrā iebūvēta varu CS'u uzdzenāt ar stabilu 100fps man pietiek :D

Link to comment
Share on other sites

izlasīji, ko es rakstīju? pašlaik. tas nozīmē varbūt nedēļa, varbūt mēnesis un būs vga vērā ņemama. 2013 cad's man pat tagad iet, kur vispār nav vērts pieminēt vga nosaukumu (pat ja tāds ir :D )

konkrētais cad, ar kuru strādāju iet uz mana portabļa gt540m pietiekami labi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tava ņaudēšana, ziediņ, mani uzjatrina aizvien vairāk. Tik nākamreiz pameiģini izdomāt, ko jaunu, protams, ja Tavs iq to atļauj :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...