Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Radiatora 'problēmiņa' atgādināja jaunības traumu - viena resna jauniete bija manī iemīlējusies, visu laiku zvanījās un sūtīja debilas īsziņas. Tas bija ļoti kaitinoši un arī nedaudz apkaunojoši. Telefonā bija ierakstīta kā 'Resnā govs', lol.

Tev es ieteiktu viņu pasūtīt brutāli, savādāk, izskatās, ka nepieleks. :D

"ka man jau ir meitene" Radiators bombī :D Bet nu tā čaļa izpratnē meitene būtu Tu.

P.S. Butcher izlasi PM, aklā ragana.

Sorry, esmu tieši tik nepopulārs, lai pm saņemtu reizi pusgadā.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad ikdienā alu nedzer tikai goodmens? ^_^ Man liekās, ka alus jādzer tad, kad nevar vai negribās dzert neko stiprāku, vai arī ir vienkārši pārāk vasara :D

man parasti ir 2 ikvakara aliņi pēc darba pie vakariņām. skatos, kas no garšigajiem ( 5+ grādi ) ir uz akciju pārsvarā. diezgan bieži sanāk iecelt Bauskas, Tērvetes vai Piebalgas uz akciju. Un ja man jāpiemaksā 10sant par pudeli lai padzertu garšīgāku aliņu, kāpēc nē.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

blja es taa arii neesmu nogarsojis , izslaveeto GUINESS Alu , vinjs tiesam ir taas cenas verts? un kam ta bumbina vajadziga vinaa iekshaa? lai neatshaaleejaas tjipo?

tā bumbiņa ir lai putotu. man nepatīk, kad alus puto, bet citiem laikam patīk
Link to comment
Share on other sites

Nopietni? Sniegs - ej dirst! Šovakar beidzot dodos mājup, bet visu ceļu snieg tas pretīgais baltais draņķis...gribu vasaru, siltu laiku, aukstu aliņu un svaigi ceptu gaļu!

Es tagad Karību salās un man pofig :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...