Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kur lai dabū sievietes brīvdomātājas, kuras neizskatas pēc krokodīļa?

Gribu radīt kaut ko līdzīgu -

Tīri un profesionāli. Bez lieka sviesta lūdzu.

Kam man?

Teiksim tā - gribu savam portfolio uzlikt odziņu, citādāk diezgan daudz korporatīvi video.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dāmas no erotisko masāžu saloniem varētu piekrist. Nevaru kādu konkrētu salonu izcelt, bet vari paķemmēt saites un atrast kādu, kas tevi pārliecina.

Link to comment
Share on other sites

Dāmas no erotisko masāžu saloniem varētu piekrist. Nevaru kādu konkrētu salonu izcelt, bet vari paķemmēt saites un atrast kādu, kas tevi pārliecina.

Es nedomāju ka no dāmu puses tas būtu brīvprātīgi..

Vai arī būs :o

Link to comment
Share on other sites

JanX, iečeko šo - http://www.sokolovstudio.com/lat/erotika/26/ (Tiem, kam nav 18 un mamma nav blakus, neskatās), latviešu meitenes, latviešu fotogrāfs. Viņas pašas pieteicās. Viņš to uzskata par mākslu (savā ziņā tā arī ir). Man pat prātā nav nekas tik perverss vai atklāts.

Tas, ka es minēju savu video kā piemēru, nenozīmē, ka kopēšu pilnībā to, kas tur ir parādīts. Man ir savas skices un idejas ar kurām es nedalīšos, jo labas idejas vienmēr nozog. Tas, cik tu ļoti nosodoši uz visu šo skaties, vien parāda cik kompleksains cilvēks esi.

Link to comment
Share on other sites

Man nav padomā degradēt sabiedrību, nedz (kā jau minēju) pazemot mūsu sievietes. Video tiks radīts manam portfolio, lai ārzemēs varu parādīt uz ko esmu spējīgs. Netaisos video publicēt latviešu sociālajos tīklos, līdz ar to identitātes ir pasargātas. Izskatās, ka GIGNs ar tiks pasargāts no manas "perversijas", ja ir šādas problēmas. Man tas šķiet skaisti un eleganti.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc jāmēģina kaut ko pukstēt par to, ka cilvēks izdomājis realizēt kādu nedaudz neparastu ideju? Šoreiz AmE lūkojās pēc ieteikumiem nevis kritikas, tad lūdzu...Diskutēt un izteikt skarbo kritiku varēsiet tad, kad darbs būs gatavs.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...