Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tagad es zinu kā jutās afrodīte rakstot par pilnu dirsu prieciņa. No Amazones pasūtīju tintes priekš spalvām un pārdevējs pats, bez mana lūguma, norādīja 2x mazāku sūtījuma vērtību tā, lai man nav jāmaksā muita. Muitā paciņu atplēsa, saprata, ka nesaprot kas tas ir, un nodeva tālāk pastam.

Link to comment
Share on other sites

bļe kas tas EnemY ir par putnu?

atveru viss zils, visur viņa niks. Danunahs ( senās Ēģiptes miera dievs ) arī nesaprot.

ne par tēmu: iesaku visiem noskatīties latviešu veikumu kino - "Mammu, es tevi mīlu". šodien aizgāju nočolēt ( pirmo reizi kino bez brillēm ), un man pat ļoti patika tā filma. Jebkurš vairāk vai mazāk var vilkt paralēles ar savu dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

Tagad es zinu kā jutās afrodīte rakstot par pilnu dirsu prieciņa. No Amazones pasūtīju tintes priekš spalvām un pārdevējs pats, bez mana lūguma, norādīja 2x mazāku sūtījuma vērtību tā, lai man nav jāmaksā muita. Muitā paciņu atplēsa, saprata, ka nesaprot kas tas ir, un nodeva tālāk pastam.

^^,

Laba sajūta, vai ne?

Tāda laimīgāka diena uzreiz, "pilnīgāka".

<:

Link to comment
Share on other sites

Tev jau manuprāt forumā dafiga strelkas sarunātas - ar vienu weekendu būs pa īsu. :D

Nu es viņus visus nostādīšu vienā rindā,bet tā lai man tikai sanāk pilns sitiens. :D :D

Nu es darba darīšanās braucu uz dižpilsētu,nu nedēļu domāju uzturēties,tad jau katram laiks sanāk. :DD

Link to comment
Share on other sites

Nu es viņus visus nostādīšu vienā rindā,bet tā lai man tikai sanāk pilns sitiens. :D :D

Nu es darba darīšanās braucu uz dižpilsētu,nu nedēļu domāju uzturēties,tad jau katram laiks sanāk. :DD

Pa nedēļu vēl vari atrasti kādu pasažieri uz strelku. Ten viens čalis ar nicku Enemy gribēja tevi redzēt - tipa rakstot, ka viņam iet labi un grūti izlemti ko "@" pc spēlēt. Moš parunā ar viņu zem četrām acīm tad vairs neies tik labi. :D :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu es viņus visus nostādīšu vienā rindā,bet tā lai man tikai sanāk pilns sitiens. :D :D

Nu es darba darīšanās braucu uz dižpilsētu,nu nedēļu domāju uzturēties,tad jau katram laiks sanāk. :DD

Kā jau parasti - sieviete guļ gultā ar savu mīļāko. Te pēkšņi atskan durvju zvans, viņa saprot, ka vīrs ir atnācis mājās ātrāk, nekā paredzēts. Izmisumā viņa sāk lūgt pēc palīdzības:

"Dievs, lūdzu izdari tā - lai vīrs neko nenojauš un neuzzin!"

Atveras debesis un Tas Kungs saka: "Labi, es tā izdarīšu, bet Tu mirsi no ūdens." Viņa saka: "Labi, es ar mieru." Paiet viens gads, paiet divi gadi. Sieviete neiet peldēties, mazgājas tikai dušā, visu laiku cenšas izvairīties no ūdens. Paiet 3 gadi, pēkšņi sieviete vinnē ceļojumu pa jūrām ar kruīza kuģi. Ilgi šaubās, vai braukt, vai nē. Beigās tomēr nolemj, ka brauks. Nu un brauc arī tagad ar baigo laineri un pēkšņi naktī saceļas liela vētra, visi panikā, kuģis sāk grimt. Un atkal viņa izmisumā kliedz: "Dievs, nu bet Tu taču nevari tikai manis dēļ noslīcināt visu kuģi!" Atveras debesis un Kungs saka: "Es jūs, ma**as, trīs gadus vācu kopā uz viena kuģa!"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...