Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vakar atlidoju no Anglijas - biju ciemos pie draugiem, kas mācas Birminghemā. Es nesaprotu kā tur ir iespējams dzīvot. Pa tām 4 dienām, ko biju tur, es sapratu cik labi ir mājās. Jā, pieklājība ir protams pluss, bet ja viņa ir tik uzkrītoša un katru dienu sastopies ar to, tad dažreiz gribējās, lai neatvainojas vai uzdirš kaut ko, jo tas bija tik kaitinoši. Pārtika - nekāda. Pusfabrikāti all the way, bļeg. Alkohols ok - kaut cik dzerams alus bija. Bet kopumā - Latvija all the way, lai cik sūdīga situācija te ir, es te labāk palieku nevis braucu uz kādu fakin akmeni. Un arī man labāk patīk sniegs nevis lietus pusdienu.

Link to comment
Share on other sites

Pusdienās lietus all the way? Nu all the way, ka tā all the way viss...

P.s.

Ā un skatos mums te viens lāzerķirurgs ir Fu*k yea... Tu jau labāk zini nekā profesionāļi? Vidusskolu jau esi pabeidzis vai piedzimi kā ģēnijs anatomijā un medicīnā?

Link to comment
Share on other sites

DoubleT pastaasti cik maksaaja UN kapeec Lietuvaa?

Mans paziņa/kolēģes bf pirms kāda laika uztaisīja šo pašu operāciju Latvijā, un vienreiz pasēdēju ar viņu darbā ilgāk, un šis pasaka ka perkamkopa ir kupons acu operācijai. Es iečekoju, ka pa 440Ls var uztaisīt operāciju, un tur vairs nebija 2 domu, uzreiz nopirku kuponu, un aiziet.

Cena sanāca 2x lētāka nekā LV taisot ( nu ok 30Ls ceļam aiziet un tā ).

edit: šie kuponi parādas reizi pusgadā apmēram un tas pats paziņa teica, ka pirmo reizi nokavējis, un domājis, ka nu jau vairs pa lēto neuztaisīs, bet pēc pusgada atkal kuponi, tā ka briļļainie pacietieties pusgadu vai arī taisiet Latvijā par ~800Ls, kur var ņemt uz līzinga ar 0% kredītu Solomahina klīnikā

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Ja redzi nesaudzē un piš tālāk, tad loģiski, ka pat 5 gadus nevajadzēs, lai tā atkal būtu sapista. Bet ja ik pa laikam acis atpūtina, nenoslogo un nečakarē, tad otro reizi lāzeri acīs spīdināt var arī nevajadzēt.

Man māsīca nesen taisīja Rīgā. Solīja tikai 90% uzlabojumu, bet redze ir uz 10/10. Bet nu man tie stāsti par acu uzšķēršanu likās visai nepatīkami, ņemot vērā to, ka no asiem priekšmetiem acu priekšā ir sava veida trauma palikusi un ir paniskas bailes turēt acis vaļā, kad tev acu galā ķimerējās. Bet tā pat ir vēlme no okulāriem tikt vaļā, bet ar lēcām ir pārāk liela ķēpa, tāpēc es domāju, ka to pusstundu uz galda pavadīt, un atlikušo mūžu bez brillēm staigāt, ir tā vērts.

Man gan personīgi riebj tas pārspīlētais poxujisms, jēlība un dzēlība, kas darījās mājās. Elementāra pieklājība tiek uzskatīta par uzbāzību. Ja tev atvainojas par to, ka uzgrūžas vai paprasa vai viss ir kārtībā, ne tikai veikalā pie plauktiem, tad tas ir slikti? Nezinu, nezinu. Pie tā ar laiku pierod. Un ja sākumā tas var likties neparasti, tad pēcāk tā ir ikdiena. Bet tas, ka alus Anglijā var likties Okej... Kurš no šitām mīslām tad ir okej? :)

Aij, uz poxu esmu palicis pārāk sentimentāls. Jāiet saulainā diena izbaudīt :D

Link to comment
Share on other sites

DoubleT ,kurā vietā tie koponi parādās? B)

Kautkādus atradu cherijā utt.

Un redze nedrīkst pēdējā gada laikā mainījusies pilnībā?

es pirku perkamkopa.lv bet tu vari izčekot visus kolektīvās iepirkšanās portālus

es taisīju šeit - https://cherry.lv/re...ai-lasek-metodi ( tajā klīnikā )

nu jā pēdējā gada laikā jābūt stabilām dioptrijām. es nezināju vai man ir. brilles pēdējoreiz pirku pirms gandrīz 2 gadiem un tad bija 4.75 dioptrijas. Kad Viļņā viņš izčekoja kādas ir tagad bija tieši tādas pašas.

edit: un tiem, kas nav no Rīgas nav jāuztraucas par to acu ārsta apmeklējumu pēc operācijas. tur var iet pie jebkura ārsta, jo no viņa vajag tik daudz lai viņš izņemtu aizsarglēcu, kas tiek ielikta pēc operācijas.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Es nemācēšu dot precīzas kordinātes, bet ar māti ar kaut kad sanāca saruna par šo tēmu, Lietuvā ir 3 reizes lētāk nekā Latvijā. 300 latos esot iekļāvušās sievietes, kas brauca (un cik es zinu, tad bez jebkādiem kuponiem). Manuprāt, tur vienkārši nav tāda uzcenojuma un kad parādas "brīvas" vietas rindā, tad mēs dabūjam cherry kuponus un kāds vēl nopelna kapeikas jums viņus pārdot tobiš win-win.

Link to comment
Share on other sites

cerēju,ka šogad tie penši pie brīvības pieminekļa sakausies,bet kārtējo reizi esmu vīlies

Ja tie būtu tie 70 penši, kuri klusām noliek ziedus un piemin biedrus - lai jau. To jezgu taisa jaunie "varoņi". Bet massas tik rij to naidu un vērš pret citiem.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu vispār nah tajos pasākumos lien tie, kas konkrētā notikuma laikā vectēvam olās karājušies. Man kaut kā pilnīgi pohuj par 16. martiem un visiem pārējiem datumiem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tā ir pārmantošana no paaudzes paaudzē vai kaut kā tamlīdzīgi. Dažos gadījumos tas ir labi, dažos nē. Piemēram, daudziem nepatīk krievi vai vāci tieši dēļ vēsturiskā faktora. Varbūt es ne tā sapratu tavu domu?!

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu vispār nah tajos pasākumos lien tie, kas konkrētā notikuma laikā vectēvam olās karājušies. Man kaut kā pilnīgi pohuj par 16. martiem un visiem pārējiem datumiem.

Nu redz,Tev pohuj,Jankam pohuj,Mildai popizdi,utt.,tad nākmareiz neaizmirsti padirst 18.novembrī uz LV karoga!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu redz,Tev pohuj,Jankam pohuj,Mildai popizdi,utt.,tad nākmareiz neaizmirsti padirst 18.novembrī uz LV karoga!

Vai nu tu viens pats biji atbrīvojis Latviju un atguvis neatkarību, vai nu tu esi sūdu pilns....

Ja pietiktu prātiņš gan tev, gan daudziem citiem "komentātoriem", tad saprastu, ka vienota datuma kaujas upuru piemiņai neivieš, jo (cik fucking negaidīts pavērsiens) tas ir kādam izdevīgi. Ir elementāra un pat tādiem "patriotiem" kā tu saprotama logika - seko naudai. Nekas, nekur nenotiek, ja tur nav iesaistīta nauda. Viss, punkts.

Link to comment
Share on other sites

Vai nu tu viens pats biji atbrīvojis Latviju un atguvis neatkarību, vai nu tu esi sūdu pilns....

Ja pietiktu prātiņš gan tev, gan daudziem citiem "komentātoriem", tad saprastu, ka vienota datuma kaujas upuru piemiņai neivieš, jo (cik fucking negaidīts pavērsiens) tas ir kādam izdevīgi. Ir elementāra un pat tādiem "patriotiem" kā tu saprotama logika - seko naudai. Nekas, nekur nenotiek, ja tur nav iesaistīta nauda. Viss, punkts.

Kapēc uzreiz Tu esi tik rupjšs?Kas esmu es,salīdzinot ar tiem puikām,kuri tika pret savu gribu ielikti Vācu armijā,protams,sūds uz koka,bet,es nekad nevēlos,lai man Krievi saka,manā zemē,kas ir labi un kas nē,un tieši tas notiek!

Link to comment
Share on other sites

Kapēc uzreiz Tu esi tik rupjšs?Kas esmu es,salīdzinot ar tiem puikām,kuri tika pret savu gribu ielikti Vācu armijā,protams,sūds uz koka,bet,es nekad nevēlos,lai man Krievi saka,manā zemē,kas ir labi un kas nē,un tieši tas notiek!

Pret savu gribu? Nevar cilvēkam likt darīt to, ko negrib. Karoja jo baidījās ka nošaus šos. Ja gribētu - stāvētu līdz pēdējai elpai gan pret fričiem, gan pret krieviem. Un pat tagad - gudri dirst par krieviem varat, izdarīt neko nevarat. Jo puse valsts pieder krieviem, otra ārzemniekiem. Un tas uz kā parastā tauta dzīvo, mūsu valsts ir spiesta lūgt eiropai. Nē, es jau saprotu, ka tev krievi nāk klāt ikdienā un saka kas tev jādara, gadās... savi spscdienesti mums pastāv, lai latviešiem teikt ko darīt. Kā tad krievija bez latvijas...

Link to comment
Share on other sites

Vakar atlidoju no Anglijas - biju ciemos pie draugiem, kas mācas Birminghemā. Es nesaprotu kā tur ir iespējams dzīvot. Pa tām 4 dienām, ko biju tur, es sapratu cik labi ir mājās. Jā, pieklājība ir protams pluss, bet ja viņa ir tik uzkrītoša un katru dienu sastopies ar to, tad dažreiz gribējās, lai neatvainojas vai uzdirš kaut ko, jo tas bija tik kaitinoši. Pārtika - nekāda. Pusfabrikāti all the way, bļeg. Alkohols ok - kaut cik dzerams alus bija. Bet kopumā - Latvija all the way, lai cik sūdīga situācija te ir, es te labāk palieku nevis braucu uz kādu fakin akmeni. Un arī man labāk patīk sniegs nevis lietus pusdienu.

Lai gan sniegs reāli ir bijis uz pāris dienām, man te Northemptonā nokrišņi ir bijuši daudz daudz mazāk nekā Latvijā. Lielveikalos tak tāda pati paika kā Latvijā. Protams, ja gribēsi ieķert žāvētu gaļu vai iesmelt kādu latviešu aļāku, būs jāslīd uz poļu/lietuviešu veikaliem. Vienīgi tas, ka visi tie pusfabrikāti ir daudz lētāki nekā normāla paika, tāpēc arī varbūt radās tāds priekšstats, jo zinkā - studē = maz naudas, var kruti ietaupīt rijot pusfabrikātus. Katrā ziņa Anglijā kļūt par resnu un pretīgu ir daudz lētāk nekā LV :latvia:

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Beidz vecais,lai cik mēs spici būtu,tad,kad man dotu izvēli,ej kara laukā vai pie sienas,kaut vai kāds mīslis es būtu,izvēletos lauku,mazums,paveicas !Pret Krieviem man nav nekādu pretenziju,bet pret tiem klauniem,kuri saka,kā pareizi man dzīvot!Man opis ir bijis krievs,vispār esmu pa pusei kirevs,bet nekad neesmu sapratis radikāļus,kuri tik grib lai,LV un Rus villojas!Viss,Krievi nav slikti,Latvieši nav slikti,bet vienmēr starp mums būs kāds idiots! Peace!

Link to comment
Share on other sites

Vēl kādam ir tas nolādētais bags ar TF2, kad palaižot spēli izlec errors, kas saka, ka nevar palaist spēli, jo nepietiek vietas cietajā diskā? Like really, wtf? Man te brīvi ir ap 180 gigi un spēli visu dienu var teikt bračka dzenāja no sava akkounta un vēl nesen arī es. Un te nu pēkšņi cietajā diskā vietas nepietiek. Tagad vēl pēc katra restarta vai spēles izslēgšanas kaut kādus sūda apdeitus kačā un prasa restartēt stīmu. Nu kas tas par bullšitu?

Link to comment
Share on other sites

Vēl kādam ir tas nolādētais bags ar TF2, kad palaižot spēli izlec errors, kas saka, ka nevar palaist spēli, jo nepietiek vietas cietajā diskā? Like really, wtf? Man te brīvi ir ap 180 gigi un spēli visu dienu var teikt bračka dzenāja no sava akkounta un vēl nesen arī es. Un te nu pēkšņi cietajā diskā vietas nepietiek. Tagad vēl pēc katra restarta vai spēles izslēgšanas kaut kādus sūda apdeitus kačā un prasa restartēt stīmu. Nu kas tas par bullšitu?

Opā, man vsp šovakar beidzot spēlēt stīmam updeits izmetās un prasīja, lai restartēju stīmu.. Pēctam vēl izmet, ka PC ir pa maz vietas.. Cerams, ka rīt viss ies, neesu mēģinājis..

HEAT TURPINA! 23 WIN IN A ROW!!! :) #LETSGOHEAT

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...