Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Cash. Nu bet vispar japriecajas ka no majas laiz araa. Tagad tikai kaadas baaraa jaatiek ieksaa.

Tikko pagarshoju un nozeloju ka vispar iedomajos pardot.

Teiksim taaa. Gaidiiju kko vairaak. Aldaris paliek aldaris.

Kur lai tagad liek. Meeeh.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tūbij, Tu šeit padari sevi par vissvareno, vissideālo.. nožēlojami.

Un to saka random pajoli, kas visu zin par manīm, good joke!

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu kāds, kuram te daudz laika prātot mīļus vārdus, uztaisiet dzejoļu konkursu par šo tēmu. Ar balsošanu un visu pārējo - varētu izvērsties ļoti interesantā cīņā.

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

un tu cilvēku kuru pat neesi redzējis sauc par čigānu, tu bļed galīgs daunis esi? (retorisks jautājums)

Visiem tàpatās ir skaidrs, kas tu esi, čigān.

Link to comment
Share on other sites

Man likās, ka Tu esi gudrāks, kļūdījos...

P.s. Seen ķipa baigais alus eksperts, lol!

Ko tu man piepisies pajobak? Es uzdevu jautaju nevis saku ka aldaris suds. Pats nedzeru aldari tapec neiešu spriest. Sedi sava UK un dirš kko. Atbild par vardiem... varonis nah.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ko tu man piepisies pajobak? Es uzdevu jautaju nevis saku ka aldaris suds. Pats nedzeru aldari tapec neiešu spriest. Sedi sava UK un dirš kko. Atbild par vardiem... varonis nah.

Ja ieprieksh vel kkas bija lasāms tad tagad tada sajuta ka atrodos kkada sirups.lv forumā. #internetavaroņi

Seko līdzi, mudak, kur ko raksti, kur centies tēlot gudru vīru. Sen neesi, laikam, ausī šāvis.

Link to comment
Share on other sites

Tik daudz sviesta sen nebiju lasiiijis :)

Kabrioleta vecis :) Igors GIGN višibala :) Tad kaut kads Saveejais saak mani kloneet ar Eminemu...Bet nu labi projehalji, tad Tuubiijs ariii mani sak parsteigt ar savu stulbumu ,mani te saak kaut kaadaas intrigaas par dzershanu iepiiit...Es tev piepisos?Es tev nelieku mieru? Jeb uzmanības trūkums ir par maz?Ziediņa uzbraucieni divītim galīgi ne pa ķeksi! Nepatīk man divīša un Tūbija mīlestība, bet nu lab projehaļi...Tik daudz negatīvisma sen nebiju lasījis... NEz vai Rīgā ir pieejams bet šodien atradu kur pie mums tirgo Brāļa alu NEFILTRĒTO...Vienīgi 2litru ciskā :DD MAximās un RImi tādu mantu nedabūsiet :) Vakar laba ballīte ar Kapteini izdevās un pārliecinājos par visiem 100, lai cik daudz tu CAPTEINI izdzertu, nakamajaa dienaa nebuuus POXA :) Jo 1dien dzeeru LB GINU ar Schwepu, daudz nemaz skjiet neizdzeru bet visu nakamo dienu tik hujova sen nebija bijis...Pat no gultas nevareju izkapt lidz 19:00 vakaraa,,,

Shovakar vajadzetu piekapt CS uzraut :) Skaisti DINAMO shodien spelee :)

Link to comment
Share on other sites

Atkal "metu nost" cieta fiasko? :)

Da bleee, tas metu nost bija tads nenopietns :DD Visu shito laiku ko sheit neraxtiju klusitinjam visu laiku pixaaju, un vnk to publiski neraxtiju :) Pixaat man patiik, bet patiik ar meeru :) Blee mans 2l bralis shas beigsies :) Wazik tu pilsetaa? Negribi atlaist shovakar?

Link to comment
Share on other sites

Atliek tikai pāris dienas neieiet forumā un piemeklē tāda sajūta, ka esmu vismaz pāris gadu jaunumus palaidis garām. Ziediņš vs divīts, Igors pret Invincible, Kurzemes razborkas, noliktavu intrigas un tūbijs pret pasauli. Kāds varbūt vēlas ar krāniem pamērīties, izdzertā alkohola daudzumā palielīties un ar drēbju skapja saturu samērīties?

Bet nu jāatzīst, ka tagad "smieklīgi" vai pat "lasāmi" ir pārvērties par absolūtu bullšitu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...