Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

teljix

ok, tik neazimirsti parādīt savu purnu, pats zini, par kuru saitu un tās auditoreju ir runa.

p.s. atļauju arī piešūties pie manas pareizrakstības, gan jau, ka atradīsi kādu kļūdu. #brašie tīņi

Edited by Teletuubijs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ok, tik neazimirsti parādīt savu purnu, pats zini, par kuru saitu un tās auditoreju ir runa.

p.s. atļauju arī piešūties pie manas pareizrakstības, gan jau, ka atradīsi kādu kļūdu. #brašie tīņi

sorzzz.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

yes, vismaz tagad varu justies populārs, GIGN aprindās (pohuj kādā ziņā, vismaz es esmu/būšu un tā tālāk), tikai, esmu mazliet vīlies, ka tikai 2 gign`ieši ir apskatijuši manu profilu @dr.lv :(

Link to comment
Share on other sites

yes, vismaz tagad varu justies populārs, GIGN aprindās (pohuj kādā ziņā, vismaz es esmu/būšu un tā tālāk), tikai, esmu mazliet vīlies, ka tikai 2 gign`ieši ir apskatijuši manu profilu @dr.lv :(

Spoiler alert: tur nav ko redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

īsti nealkstu pēc popularitātes gaming forumā, bet lai nu būtu

jep, kurš gan vēlās redzēt tavu čigāniski pumpaino ģīmi?!

vtec8u60o2lutr3zi5u.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienmer ir simpatizejushi cilveki, kas esot pashi diezgan lieli idioti par tadiem sauc ari parejos, es teiktu progresiiva domasana, novest vinus lidz savam limenim un tad apsteigt ar pieredzi :)

Ja deduktiva domasana nevilj, tad kads no vietejiem gign rezidentiem doma, ka akmens iela iet pari Daugavai.

Arlabunakti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ja deduktiva domasana nevilj, tad kads no vietejiem gign rezidentiem doma, ka akmens iela iet pari Daugavai.

īsti nevaru saprast, smieties vai raudāt :D

ok, nevermind, gign`a troļļi kārtējo reizi mani pārspēja (ok, šoreiz skaitīsim arī čigānu "powā" klāt).

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Par cik nejūtos lustēšanas lomā varbūt izlīdzēšu sēžot pie kases, ja tā tad ar paroli "gign uber alles" varēs tikt pa 1 latu ;D

okeeeiii, tad ieradīšos ar tādu paroli, un pamēģini man nokāst 2ls :D

uj kā gribētos.. bēēēt Valka? tādu gabalu nav naudas braukt :(

Vilciens ir ļoti lēts 3.85ls uz vienu pusi, stacijā domāju vienmēr ir kāds kurš sagaida braucējus pirms tāda veida pasākumiem. Patusē un 05:18 no rīta laid atpakaļ uz Rīgu :D

Link to comment
Share on other sites

e: a tur nebūs tā,ka pēc konča metīs uz ielas un būs jāguļ uz soliņa līdz pirmajam vilcienam?

Uz ielas nemetīs, pie tā kabineta, ir autobusa pietura no kuras var tikt līdz stacijai ja nu galīgi nav neviena šofera kas kādu vedīs. Pēc pieredzes saku ka ļoti daudz taureņi sabrauc no visādām pilsētām arī Rīgas un varbūt facebook vai dr.lv pie tā pasākuma paskatīties un sarunāt ar kādu kurš dosies, tā nebūtu tik ļoti jādomā kā no stacijas tikt uz turieni vai uztraukties par to vai pēc konča nemetīs uz ielas.

Link to comment
Share on other sites

Bļe, tā Anglija ar savām aģentūrām.

Aiziet no vienas aģentūras, lai tiktu citā, bet tajā citā neņem, jo no pirmās aiziet. Bet pirmajā nepis palikt, jo bleķo vairāk otrajā. Un tagad ne vienā, ne otrā tiec.. Pidari nolādētie, atkal problēmas.

Vēl algu neesmu saņēmis, bet kabinu jau visu šo nedēļu - naisīgi. Kā tur ar darbiem citviet Anglijā? Man aizvien mazāk gribās palikt šajā miestā, pabijis esmu šeit mazāk kā pusgadu, bet iziet ārā vēlā vakara stundā vairs pat viens nevar...

Link to comment
Share on other sites

Bļe, kārtīgs latvietis. Latvijā slikti, jo darba nav. Anglijā, kur darbs ir, arī slikti. Klusībā ceru, ka visi šitādi kadri aiztīsies. Kaut gan nē. Kurš tad Maximā plauktos preces krāmēs?

Edited by kRi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakazahstanka

Edited by Performance
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu nekārtīgs latvietis. Viss, kas mani saista ar Latviju, ir izglītība un pase. Tautība, diemžēl, arī LV daudz ko izsaka. Esmu gājis tik daudz kam cauri, ka rokas vairs necēlās LV vēl vienu darbu uz 3 mēnešiem atrast. Liepājā vismaz tā nu viņš bij. Ja neproti dibuā bučot un ar brūnu degunu lepni staigāt, tad vari soļot bezdarbnieku rindas papildināt. Anglijā darbs ir, bet mana miesta aģentūras dikti čakarē cilvēkus. Un lai tiktu fulltaimā ir jānostrādā aģentūrā, no kuras tev pēc tam ir jāaiziet, lai aizietu uz citu aģentūru, lai arī no tās aizietu un beigu beigās tiktu pie normāla līguma. Pretty fucked up. Patiesība pēdējo mēnesi nekodu vispār, neko arī nepīpēju, izņemot zelta marļiku pīppauzēs. Tāpēc nevarētu teikt, ka man tāda dzīve patiktos. Tikai aiz garlaicības un bez darba var vai kārties, bet no tā taču vieglāk nepaliks. Vai tomēr?

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...